Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehetséges hogy vemhes a...

Simon Renni kérdése:

Lehetséges hogy vemhes a cicám, de alig van hasa?

Figyelt kérdés
Ma 58 napos vemhes! 28 napos volt mikor ultrahangon megállapította az orvos, hogy sikeres volt a paroztatas. 34 naposan verzett reggelre! Az állatorvos akkor azt mondta hogy lehet elvetél, es figyeljük! Evett ivott kedve is volt, erre azt a magyarázatot kaptam hogy biztosan felszivodtak a kicsik. Vártam egy hetet másfél hetet, es elvittem masik állatorvoshoz ! Ő azt mondta, hogy latja a kicsiket (pontosabban egyet, vagy kettőt) most 59 napos de hasa alig van, naponta többször fogom a pocijat, de nem érzek mozgást! A hője 38,3, teljesen normális. Segítsetek! Első vemhessege, 3,5 eves! Nem volt meg ilyenben tapasztalatom! Köszönöm

2014. máj. 17. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Vidd el állatkórházba! Ez nem normális.
2014. máj. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vidd orvoshoz, ha kell, keress fel egy harmadik dokit, de itt gond van! A vérzés sem jelentett jót, de az, hogy nem érzed őket, és pici a hasa, bajt jelez! (Nem ijesztgetni akarlak)
2014. máj. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A baj hogy itt csak két orvos csinál ultrahangot, es mindkettőhöz vittem mar:( amikor vérzett egyszerre rohantam vele, akkor azt mondta a doki hogy meg kicsik es hogy felszivodnak. Le is mondtam a kolykokrol :( aztan később mar nem vérzett, de mégsem tudtam megnyugodni, akartam tudni,hogy minden rendben ezért csinaltattam masik dokival ultrahangot es mondta hogy megvannak egy vagy kettő, es azért nem nagy a hasa , de azóta sem nőtt es most 58 napos. Most fogalmam sincs melyik "ügyes" dokihoz vigyem .. Lehet hogy egy van benne es ezer nem erzem? Nem hiszem :(
2014. máj. 17. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok

Értem...hát ez nem hangzik túl jól, viszont más ötletem nem nagyon van. Figyeld az anyamacskát, ha negatív változást tapasztalsz, akkor vidd azonnal orvoshoz.

Remélem, végül minden jóra fordul...Sajnálom, hogy csak ez a két doki van

2014. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma felhívtam azt az állatorvost akinél kb két hete voltunk, es azt mondta hogy ha nem szült meg akkor benne van meg az egy vagy két cica, mert felszivodas csontosodas után nincs, es ha jól van eszik iszik kedve is van, akkor nem lehet baj, az hogy alig van hasa arra a választ kaptam, hogy egy vagy két cica eseteben nem is kell hogy nagy hasa legyen. Ma 60 napos! Azt mondta ha szerdáig semmi akkor szerdán délután fogad!

Van valaki akinek csak egy vagy két kiscicaja lett? Valóban kicsi volt a hasa?

2014. máj. 19. 16:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett végül???
2014. máj. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!