Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért eszi, nyalogatja a...

Miért eszi, nyalogatja a cicám az almot? Ártalmas lehet számára?

Figyelt kérdés
Rendszeresen ki van takarítva és tisztítva még is félek hogy baja lehet belőle.
2009. dec. 29. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálja és gutaütést tudok tőle kapni ilyenkor. Kiváncsi vagyok én is mi lehet az oka.
2009. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Talán valamilyen hiánya van és azért nyalogatja.


Vagy üssetek a fejére, ha azt csinálja és leszokik róla...

2009. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó, neked kéne a fejedre ütni, idióta.


Egy cicagazdi

2009. dec. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
szerintem egy kis pofont adni nem baj, az én cicám mindig belemászik a szemetesbe, iylenkor ő is kap egy pofont, nyáfov egyet és elmegy aztán jön hízelegni.:D
2009. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem só hiánya van vagy valami ilyesmi. Csak úgy nem nyalogatná... Mit kap enni? Kérdezd meg az állatorvost, de szerintem nem komoly.
2009. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

kicsit sózd meg az ételét mert az alom sós (állítólag..:D).

Ezt a kölykök gyakran csinálják, de ha egy kis 'kokit' nyomsz a fejére és mondod neki hogy nemnem, és elviszed onnan rájön egy idő után hogy nemkell.

2009. dec. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeztem állatorvost. Miértre nem igazán tudott válaszolni, de lehet baja a cicának ha az alom nem a gömbölyű hanem a kavicsszerű, mert az megakadhat a gyomrában és elzáródhat. Azt mondta váltsunk gömbölyű szemű alomra attól nem lehet baja.
2009. dec. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Ha a tiszta almot eszi akkor nem lesz baja.

Ugyanis az alom ásványi anyag.

A mieink is rágcsálták.

Azért ne engedd, hogy sokat egyenek.

2009. dec. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem szórakozásból eszik, úgyhogy a fejrecsapást el lehet felejteni! Nem depressziós! Vidd normális állatorvoshoz, csináljon labort és tesztet! Az nem kerûl sokba. A depresszió hülyeség! Beteg, de nem lelkileg.

Azért eszi, mert ásványi anyag hiánya van! Az enyém FIV pozitiv, sajnos a vörösvérsejtjei nem működnek rendesen.Nyalogatja az almot és a földes, poros krumpli, meg a meszelt falat. Enni nem akar, csak iszik.

2019. jan. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!