Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám miért csak akkor...

A macskám miért csak akkor jön be ha besurranhat? Ha én hívom és meg van neki engedve akkor soha nem jön be. Egyszerűen nem értem miért?

Figyelt kérdés
Am szelíd meg nem félős csak vannak ilyen hülyeségei..ő inkább gyorsan besurran mikor senki nem néz oda de ha direkt hívják akkor meg csakazért sem jön.
2014. máj. 21. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Alutasakos kajás zacskó csörgetéséhez halk kedves ciccegés. :)

Ha 100 decibellel hívod, vagy ha nincs kedve, akkor nem jön. :)

2014. máj. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó...nyilván kajával be lehet csalogatni de úgy akarom hogy ha hívom akkor jöjjön be. Mert am tudom hogy be akar jönni de ha az ajtóban vagyok akkor inkább nem, pedig nem szokta senki bántani meg nagyon szelíd macska kinnt sem félős.
2014. máj. 22. 10:35
 3/3 anonim ***** válasza:

a macskák ilyenek :D

az enyém pl azt csinálja, ha kint dolgozom a kertben, nem hagy békén egyfolytában dörgölőzik, nyávog, elém áll, hogy vele foglalkozzak. amint kész vagyok a munkával, és mennék hozzá játszani, már nem is érdeklem...

2014. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!