Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó tippeket, , tanácsokat...

Jó tippeket, , tanácsokat kérek? ,5 hónapos kis kandurom harap, , karmol, támad! , és egyszerüen nem tudok ellene semit kitalálni,! , éjszaka a fejemhez jön, , és dorombolva dagaszt,! , ami bizony fájdalmas, tippek,? , , , ,

Figyelt kérdés
2013. okt. 8. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért csinálja ,mert unatkozik. Játsz vele többet és ugy ,majd lefárad.
2013. okt. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nme igazán tudom mi lehet vele,de az én kandúrcicám is ilyen,ő 6 hónapos múlt és olyan,hogy mikor az ölemben simogatom egy ideig,akkor bújik,szeret,nem akar elmenni..Viszont ha le akarom tenni,van amikor megragadja a kezemet és elkezdi harapni,karmolni...

És nem lehet leállítani,a múltkor erre visszavettem az ölembe,és újra nem volt semmi baja az égvilágon,aludt tovább:)

.....Szóval nem nagyon értem a baját,de szerintem is az lehet hogy játssz vele többet vagy csak nem is tudom....csak foglalkozz vele,hogy ne legyen szeretet hiánya,sajnos én ezt nem tudom neki mindig megadni a suli meg a tanulás stb. miatt,sokszor sajnálom is letenni,de ez van

2013. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok!!Mikor én iskolás voltam velem együtt tanult a cica!!!
2013. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!