Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Véresre vakarta a füle tövét!...

Véresre vakarta a füle tövét! Miért?

Figyelt kérdés
A mai nap folyamán figyeltem fel egy kisebb sebre a füle tövénél és ma elég ingerülten viselkedett...nyalakodott...estére pedig kikaparta véresre a fülénél a sebet is. Most már lenyugodott...és alszik...mi okozhatta ezt? Szoba macska...de találtam benne bolhát és vettem csepegtetős ampullát, nem fürdetőset. Eddig nem volt baj vele, most talán a bőrét irritálta a szer?
2014. máj. 21. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Fülatka, viszketés és gyulladás a belső fülben, amit nem ér el, ezért vakarja ki a füle tövét, ezért ingerült.

Állatorvos, fülcsepp.

2014. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ma vittem is dokihoz....fülcseppet nem kaptunk csak két szurit a popójához és "egy hét múlva találkozunk,ha nem lesz jobban" szöveget. mindenesetre reménykedem benne, hogy nem kell vinnem jövőhéten...
2014. máj. 26. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!