Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a macskám mit látom...

Eltűnt a macskám mit látom még valaha? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy nőstény ivartalanított cicám eltűnt 4napja! Nem jött cicogásra, pedig mindig jött eddig. Semmi baja nem volt mindig adtunk neki, enni inni és simogadtuk éjjel-nappal. Látom még valaha? Hány napra mehet el egy ivartalanított nőstény macska? Nagyon hiányzik. Van még egy macskám hím, de az még soha nem ment el, még egy napra sem, max: 3órára, de visszajön mindig.(4napja pontosabban 2014 tavasz május közepén.)

#macska #nőstény macska #eltűnt ivartalanított nőstény macska
2014. máj. 22. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy kijárós cicát nagyon sok minden érhet. ha ivaros, ha ivartalan.
2014. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én macskám sokszor elment 1 hétre is, majd hazajött, de nem volt ivartalanítva, volt macskám, akit bezártak egy pincébe, megmérgezték, de véletlenül kiszökött mikor mentek le és hazajött meghalni.
2014. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy már nem él. a kandur macskákra jellemző, hogy nem csak napokra, de hetekre, akár hónapokra is elcsatangolnak, aztán hazajönnek, mintha nem történt volna semmi. de egy nősténymacskára, főleg, ha ivartalanított, egyáltalán nem jellemző. nekem az egyik fiatal kandúr cicám, tegnap nem jött haza egész nap, és tökre ki voltam akadva, hogy mi lehet vele, aztán most nemrég jött meg. ő eddig még nem csinált ilyet, de az idősebb kandúrjaink sokat csavarognak. amúgy a nősténymacskánk(nincs ivartalanítva) is volt már, hogy elment egy egy napra de olyankor mindig úgy jött haza, mint akinek nehéz éjszakája volt.
2014. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Éjszaka amikor csend van, menj ki és ciccegj neki, sétálj a környéken, hátha visszanyávog valahonnan.

Nézz szét nem esett-e bele használaton kívüli aknába, vagy becsukva valamilyen helyiségbe.

Remélem meglesz.

2014. máj. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Sajnos én is így vagyok, nekem is ma 2. napja ,hogy nem láttam cicámat csak, hogy ő nincs ivartalanítva... Nem tudom én se mit kezdjek. Én a szomszédoknál kérdezősködtem de nem látták :(. A nevén szólogattam de nem jött elő... Reménykedek, hogy neked is elő kerül!
2014. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

nekem is ma 5 napja, ivartalanított nőstényem tűnt el..

nagyon tartok a legrosszabbtól, két utcával feljebb építkezési gépek vannak, de ki tudja, hogy nem más miatt tűnt el.. full egészséges pillanatnyilag, életvidám, imád bent lenni és kajálni, csak pár órára szokott kimenni, totál ki vagyok... ráadásul ha nem étkezik rendesen és nem kapja meg a vitaminjait a leukémiája felerősödik és legyengíti... szóval ha a héten nem jelenik meg... azt hiszem a legrosszabbat könyvelhetem.

Remélem a tied megjelenik mihamarabb!

2014. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az én cicám sziámi cica szóval úgy gondolom, hogy valaki befogadta. Bár nem hiszem, hogy rajtam kívül még valaki elviseli a nagyon sok játékossági kedvet... Szerintem még azt is megtehetjük, hogy közeli menhelyeket felhívjunk és érdeklődjünk, hogy olyasmi cicát nem vittek-e be. Én mivel emeletes házban lakok egy cédulát tűzök ki, hogy elveszett és aki látta minél hamarabb értesítsen. Remélem nektek is haza talál cicátok!! :)
2014. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az enyém is nőstény ivartalanítot cica 3 napja tünt el. remélem visszajön, lehet így nyár közepén eltünnek, mert látom nem egyedüli eset
2014. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!