Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Magára hagyta a kicsinyeit?

Magára hagyta a kicsinyeit?

Figyelt kérdés

Tegnap kiesett a tetőre két kiscica. Láttam hogy van egy harmadik is ami ki akart gurulni a padlásról, őt visszahúzta az anyamacska. A kiesett két kiscicát visszavittem egy kosárban a padlásra, viszont a másik kicsi nem velük egy helyen volt/van, őt nem találtam mert olyan helyen van ahová én nem tudok benézni/jutni.

Ma megnéztem a kicsiket, ott voltak a padláson, elég elaléltan, nem hiszem , hogy foglalkozott velük az anyjuk ,ezért lehoztam, és megmutattam neki, de ő fújt rájuk.

Nem tudom, hogy az egykével, vagy a két külön cicával foglalkozik, de így vagy úgy, de nem jó. Mit csináljak? Etessem őket? Melegítsem őket? Vagy tegyem vissza őket és bízzak benne, hogyha visszamegyek még élnek?



2014. máj. 24. 08:10
 1/2 anonim válasza:
Ha a kölyköket megfogtad, és még kicsik, akkor az anyamaxska érzi rajtuk az emberszagot, és rosszabb esetben örökre otthagyja õket. Már nem valószínû, hogy gondozni fogja õket, ezért ha azt szeretnéd, hogy életben maradjanak, vegyél nekik állatboltból tejpótlò italt macskáknak, és vidd õket minèl melegebb helyre. Remélem, segítettem.
2014. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


-meleg kuckó

-rendszeres etetés

-lanygos vizes zsepivel fenekük törölgetése, hogy tudjanak üríteni

részletek a belinkelt oldalakon

2014. máj. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!