Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is felkéne, hogy...

Szerintetek is felkéne, hogy szedjen magára a Perzsám?

Figyelt kérdés

2 éves ivartalanitott Csincsilla perzsa. Szeptemberben 3kg volt a súlya és még most is kb. annyi. Royal Canin Persian tápot eszik de mostanában gyakran adok neki nyers húst is.


Olvasgattam az interneten a Perzsákról és kiderült ,hogy a sújuk 4-6kg között mozog. Mivel etessem ,hogy hizzon???



2014. febr. 22. 10:58
 1/3 anonim ***** válasza:
szeretem az internetes okos fajtaleírásokat :) 4-6 kg...ez inkább a kandúrok súlya mint a nőstényeké.3 kg az teljesen normális a cicádnál.
2014. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az en cicam orok eleteben 2kilo volt!:) es ugy volt jo,ahogy volt!

Szerintem ha megfogod,felemeled a cicad,erezni hogy milyen a fogasa a tartasa,latni es erezni lehet ha hianyzik rola par kilo. De ugyanakkor a legtobb macska szereti beosztani az etelt es oket emiatt nem is lehet tuletetni

2014. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szijjah!

Nekem is van csincsi perzsám, sokszor én is elgondolkozom azon hogy mért nem akar hízni olyan tempoval mint a másik cicám aki himalája perzsa. Erre már én kaptam válaszokat nem is egyet a tenyésztőktől.

A csincsilla perzsának nagyon könnyű csontozatal rendelkezik és kissebbek is mint a himalája vagy a többi más perzsa fajták. Ők így vannak ki 'tenyésztve'.

Nekem jelenleg 9 hónapos kislány és 2 kiló nagyon remélem, hogy szed fel jövő tavaszig mert szeretnék cicákat tőle.

2014. jún. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!