Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy viseli a macsekod a...

Hogy viseli a macsekod a mostani durrogásokat?

Figyelt kérdés

Mienk nagyon fél szegényke, és bespájzolta magát az ágy alá.

Néha elöljön, de akkor is lapít, sunyít, fülel, nem hagyja magát simaogatni.


2009. dec. 31. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
nem zavarja, el van vele.=)
2009. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem bátor macskáim vannak, nem zavarja őket, fekszenek nyugodtan, a kutya fél nagyon, őt be is kellett zárnom a garázsba mert másképp menne világgá.
2009. dec. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A mi két kandúrunk is nagyon retteg, fél. Már nyolcévesek, de hát ezt a napot akkor sem érzik normálisnak [és igazuk van]. Mivel ház körüli [ajtóbanülő] macskák, bevittem őket délután a garázsba. Ott van egy fémpolc és a falnak döntve szétszerelve egy franciaágy. Amögé bújtak be, ott nyávognak, keservesen. Még a kaját sem fogadják el. Hmmm... ez van. Legalább ott békében lehetnek.
2009. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
falun lakunk 500m körzetben csak 2 ház van, egyik lakosa éppen külföldön van, a másikak meg még nem durrogtatnak, meg még mi sem, de a biztonság kedvéért bezártam őket a házba :D
2009. dec. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A mi 3 macskánk már délután be ment a pincébe és azóta se jöttek ki majd csak reggel!
2009. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Négy cicám bezárva a lakásba. Van bent kajájuk, WC-jük, én kijárkálok cigizni a teraszra, de nem engedem ki őket.

Bent jól elvannak, nem félnek.

2009. dec. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már a kanapé mögé bújik, mert órák óta durrognak és nagyon fél.
2009. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 cicám van, az egyiket egyáltalán nem zavarja, a másik most nyugodott meg, nemrég még úgy kellett kihalászni a szekrény mögül... A harmadik viszont még délben kiment, azóta viszont nem jött vissza, szóval ő kinn van, szinte 5 percenként megyek ki hozzá, de nem jön... =(
2009. dec. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kint nem tudta merre nézzen honnan jön a hang, és egy kicsit félt is tőle ugyhogy jött befele. De aztán a kezemben megnéztük a tüzijátékot és az tetszett neki de ha nem fogtam volna biztos félt volna:)

8 hónapos házikölyök.

2010. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!