Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám még délelőtt kiment,...

Cicám még délelőtt kiment, délután amikor be akartam hívni a durrogtatások miatt, nem jött. Hiába hívom, nem jön. Elő fog jönni?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 21:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én egyszer a templom előtt találtam meg a macskámat véresen =(
2009. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:

Biztos visszajönnek? Nem értem. Az én cicám is eltűnt... Igaz, rengeteget volt már kint, sőt, napja nagy részében kint van. De a szilveszter... Eddig még csak 2 szilvesztere volt, de mindig bent volt az ölünkben... Kész rémálom. Nemcsak, mert eltűnt, hanem mert fél is - sétálás közben sem találtuk, úton sincs elütve... De nem jön. Egyszer már végigküzdöttünk vele egy időszakot, mikor anyukám elütötte (anyu jött a munkából, cica meglátta őt, automatikusan rohanni kezdett örömében anyuhoz, de anyának eszébe jutott, hogy még elmegy a boltba... na igen. cirmoska nekirohant fejjel a kocsinak... brr...) - nem szeretném őt másodszor is, végleg elveszíteni! Teljesen biztos, hogy visszajön?


jaj, Cirmikém!

2009. dec. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
nem tudom, remélem... én is tiszta ideg vagyok már =S
2009. dec. 31. 23:48
 14/20 anonim ***** válasza:

Pedig hazajönnek, nyugodjatok meg.

És írjátok meg, hogy igazam volt!

BUÉK

2010. jan. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Az én csavargóm hazajött (:

Őszintén remélem, hogy mindenki cicája/kutyája, ami ma tűnt el, hazakerül!

2010. jan. 1. 02:25
 16/20 anonim válasza:
sziasztok, hazajottek cicaim XD Nagyon boldog vagyok !!
2010. jan. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Lehet buliztak ők is :):):D

Cicaparty:)

2010. jan. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
legközelebb vigyétek be.
2010. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Én vagyok az, akinek anyukája elütötte a cicáját, és már jól van, de szilveszterkor elveszett! Nekem is meglett:)

Reggel apu beengedte, és rohant a meleg radiátorra, ahol rögtön el is aludt! Annyira édes! Cirmikém(L)

2010. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
na, örülök :)
2010. jan. 3. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!