Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bevállaljak egy 3. cicát?

Bevállaljak egy 3. cicát?

Figyelt kérdés
2 nőstény cicám van, ivartalanítottak. Mennyiben más ha még lenne egy 3.?
2014. jún. 3. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
sokkal több pénz megy el a cicákra.
2014. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hely van, és tudod biztosítani a szükséges dolgokat, akkor miért ne? Kettőhöz képest a három szerintem annyiban más, hogy sűrűben látsz macskát. :)
2014. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk 9 macskánk van, és az ivartalanításon/éves oltáson/féregtelenítésen/bolhaírtáson/etetésen kívül nem kellett rájuk költeni.

Tudom, soknak hangzik, de mi úgy szoktuk pl a bolhaírtást, hogy ha cseppentőset veszünk, nagykutyára valót veszünk, és elosztjuk (2-t), vagy ugyanígy kis fabrikálással nyakörvet. Nem mi találtuk ki, az egyik állateledeles boltba tanácsolták ezt. Etetésnél pedig egymást etetjük, ugyanis folyton hozzák a levadászott állatokat,igaz nem kérünk belőle soha, de mindig megkínálnak:D

Bár egyszer hozott az egyik egy tyúkot (kisebbet), na akkor infarktust kaptam kb, úgyhogy vehettem a szomszédnak egy másikat:D

2014. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lakásban vannak, akkor 3 cicának már elég szűkös lehet. A szabadban több négyzetkilométeres területet tartanak sajátjuknak, ahonnan elüldözik az idegen macskákat. Pl. a mi macskáink ilyenek. Ha nem örülnek az új jövevénynek, akkor onnantól elég stresszes lehet mindannyiuk élete, mert egész nap egymás elől igyekeznek kitérni. Szerintem csak akkor legyen harmadik, ha kertes házban élsz, és ki is tudnak menni, akkor nem akkora az "összezártság".
2014. jún. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anno én is sokat gondolkodtam a harmadik cicán, azóta már négy van és nagyon jól elvannak. :) Szerencsére jó nagy a ház, elférnek (csak bentiek). Az anyagi vonzata megnő a dolognak (kaja, alom, +1 wc, oltások, ivartalanítás...stb.) de ha megteheted, miért ne?
2014. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!