Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kezelhető házilag egy...

Hogyan kezelhető házilag egy kismacska köldöksérve?

Figyelt kérdés
Nőstény, nagyjából egy hónapos lehet. Nemrég vettük észre, hogy sérve van. Négy másik kismacskával él egy háztartásban, bentiek egyelőre. Be lehet kötni neki esetleg? Ha igen, hogyan oldjuk meg, hogy ne vegye le. Állatorvosi műtét meg ilyesmi gyakorlatilag lehetetlen opció, kisközségben lakunk... akinek van ilyesmivel tapasztalata, írjon!

2014. jún. 7. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Én is kisközségben (falun) lakom, de megoldottam h átvigyem a városba ivartalanítani, szóval ez nem kifogás...és házilag nem tudsz vele semmit kezdeni, mutasd merg dokinak
2014. jún. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pont ugy, ahogyan az emberi koldokservet... vagyis, hazilag sehogy.
2014. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van valahol lehetőség állatorvosi ellétésra. Már kisvárosokban isvan akár több állatorvosi rendelő is. A sérv házilag nem kezelhető, orvos feladata eldönteni, hogy mennyire súlyos a helyzet, ennek függvényében hogy műteni kell-e, vagy nem (többségében igen). A szükséges műtétet azonban semmiféle kötéssel nem lehet helyettesíteni, ezek a kitüremkedések nem annyiról szólnak, hogy csak vissza kell tömködni, ott szöveteket kell helyre rakni, sérülés miatt kivágni. Ez nem otthoni feladat, mindenképp állatorvos kell, én láttam kezeletlen köldöksérvbe elpusztult cicát, ha jót akartok a picinek, akkor elviszitek.
2014. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!