Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit rövid szőrű cicákról,...

Brit rövid szőrű cicákról, mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék majd, vagy egy ezüst-fekete tabby-t, vagy egy colour point-ot :)

Személyes tapasztalatra vagyok kíváncsi, nem wikipediáról kimásoltra, és előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

(BUÉK)


2010. jan. 2. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon játékos mindig csak rohangál és meg nem áll!
2010. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon édes lehet :) már alig várom hogy nekem is legyen!
2010. jan. 2. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém van amikor pörög, van amikor meg tök nyugodt, igazából nem olyan ölbe-macska, gazdi mellett szokott ülni, néha nyávog, de nem annyira. A lányok okosabbak a fiúknál viszont a fiúk játékosabbak. :)
2010. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, az enyém fiú és már 5 éves lesz. Elég gyáva alak, tart az idegenektől, ha pl. csöngetnek, úgy rohan be az ágy alá, hogy még ki is farol a kis tappancsa :) egyáltalán nem hízelgő cica, viszont imádnivaló és nagyon okos. Akárhol vagyok, általában jön utánam, nem szereti a zárt ajtókat, ha fürdök, akkor is résnyire nyitva kell hagyni, hogy bejöhessen ha úgy tartja kedve, amúgy megy a hiszti az ajtó előtt. Igényli a törődést, sokszor ha a gép előtt ülök, felugrik és addig teszi veszi magát a monitor előtt, hogy feladom és inkább játszom vele. Mindig mellettem alszik, viszont éjszaka imád "vadászni". Rájön az ötperc és rohangál le-föl a lakásban. Elég válogatós, az almot naponta 3x is kitakarítom, mert nem hajlandó belemenni, ha már van bent pisi vagy más. Elég önfejű és nagyon erős, izmos cica. Egyszer a zuhanyfülkében próbálkoztam a fürdetéssel, ami mindig katasztrófális nálunk (évente 1x), és a tappancsával kiütötte a zuhanyajtó oldalát, amint megérezte a vizet.
2010. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!