Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolhás a kismacskám amit ma...

Bolhás a kismacskám amit ma hoztam haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hetes kandúr kosmacskát hoztam ma haza. Kismacskáknak ajánlott bolhasamponnal megfürdettem. Ezt követően bolhát találtam a bokámon. 5-10 percet a lakásban is volt. Ugye ennyi idő alatt nem tudja szétszórni? A kocsimban hoztam. Ott volt úgy 20 percet. Azt emiatt el is viszem egy vegyszeres tisztításra. Mit tegyek itthon és mire számítsak a macskával kapcsolatban?

2014. jún. 11. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Amikor hozzánk került a kismacskánk nekünk is bolhás volt.. mikor észrevettem akkor már jó ideje az ágyamon feküdt (nem jöttek ki belőle a bolhák, végül is a jó helyet miért is hagynák el..?:))

Én itthon, sima wu2 samponnal fürdettem 3 naponta és másfél hét alatt teljesen bolhamentes lett, sőt már a fürdést is kezdi megszokni :)

2014. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Insecticid 2000-el befújhatod őt is és a kocsit is, kismacskára is alkalmazható.
2014. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!