Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám ma ellett meg a...

A macskám ma ellett meg a szomszéd szalmáján és hogy kb mennyi idő múlva vihetem őket haza?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 4. 15:31
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan hazaviheted őket már most, a lényeg az hogy a cica végig szemmel tarthassa a kölykök "költöztetését". Az sem ártana ha valami csendes eldugott sarok lenne az új fészek, mert különben vissza fogja őket cipelni ha nem érzi biztonságosnak.
2014. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hozzájuk szabad èrni?
2014. ápr. 4. 15:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Hozzá lehet érni, de előbb csinálj neki egy olyan helyet, ahol senki nem járkál, és biztonságban érezheti őket. Minden oldalról zárt legyen, különben tényleg elviszi onnan őket. És nem szabad állandóan nézegetni, mert akkor is elviszi a kölyköket.

Én nyúl ketrecbe teszem őket és letakarom pléddel az egész ketrecet. Az ajtó mindig nyitva van, hogy az anya ki tudjon jönni ha akar. A vizet és a kaját a ketrec mellé teszem, vagy ha nem hajlandó kijönni, akkor belülre.

2014. ápr. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szegény cicák...
2014. ápr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A költöztetés miatt nem nagyon van más megoldás mint rövid időre megérinteni őket, de amíg a cica nem szokta meg az új helyet 1-2 napig, addig nem kéne simogatni a kölyköket az anya illata kell hogy domináljon folyamatosan. Inkább csak a cicát kell simogatni hogy érezze a gondoskodást. Hallani véleményeket hogy anyamacskák magukra hagyják a kölyköket, de ezek szerintem sosem amiatt voltak hogy valaki hozzájuk nyúlt egyszer.
2014. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!