Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik ilyen nyakörv?

Létezik ilyen nyakörv?

Figyelt kérdés
Olyan nyakörvet szeretnék a macskámnak,hogy ha elbveszik akkor tudjam hol keressem. Dzsipre vagy ilyesmi megoldáson gondolkodok.Valami ötlet esetleg? :D

2014. jún. 12. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Macska csavargó önfejű állat. Lehet venni biztos nyomkövetőt, de lehet olyan messzire elmegy a macskád, hogy nem is tudja mutatni a jelet!

Mi macskánkkal 25 km-rel arrébb találkoztunk pedig sose vittük oda és egész pici kora óta volt nálunk! (Tuti a mi cicánk volt, megismertük). Ha van is akár ekkora távra olyan kicsi nyomkövető ami nem zavarja a macskát jó drága lehet.

2014. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vicces... csak kíváncsiságból beirtam googlebe hogy macska nyomkövető és kidobott vagy 100 oldalt magyarul.



tessék itt az egyik:

[link]

2014. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja de 42ezerért :/
2014. jún. 12. 23:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Létezik, de ezek mind ilyen árban vannak! Én is néztem sokszor már, de akármit is írnak, az elég negatív még a drágaság mellett, hogy kb akkora mint a macska fél feje! ugyan mégis hogy bírná már el az a szerencsétlen állat?

Ha ivartalan akkor messzire nem fog kószálni, nekünk mindig a kerten túl a szántóföldeken bóklászik, ha otthon vagyok óránként szoktam hívni és mikor milyen kedve van, de jönni szokott max 20 perc múlva! Sokszor ott van valahol csak épp talált valamit amivel eljátszik, vagy csak épp lesz@rja a fejemet és lusta jönni! Mikor hazaérek és nem vár ott, akkor is egyből hívom! Egyszer tűnt el 17 órára.. Égre földre kerestem, de sehol nem volt! Kint vártam éjjelig, aztán egyszer csak megjött! Az volt a baj, hogy reggel 6kor kiment és mikor délután 5kor haza értem hiába hívtam. akkor már sötét volt mert ez télen volt, de végig jártam az utcákat, belógtam a szomszédhoz a hátsó kertekbe, hívtam, elemlámpával kerestem, de semmi.. aztán olyan 11 után egyszercsak megjött..

2014. jún. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hát figy, ha ez nem tetszik akkor googlezd angolul hátha találsz olcsóbbat.... most spec egy olyat nézek ami 250€ majd 90€ euro évenként...



mondanám hogy rakj rá spybike-ot de az meg még ennél is nagyobb :D


de találtam olyat ami 12grammos, és csak 50 font... kérdés hogy mennyit bír az elem meg mik a rejtett költségek..

2014. jún. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!