Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye "csak" méh/darázs csípés?

Ugye "csak" méh/darázs csípés?

Figyelt kérdés

A cicát kb 17:30kor láttam meg ettől kisebbre duzzadt lábbal. Gyorsan rohantam kalciumért és fél óra múlva adtam neki. Azóta ilyenre duzzadt a lába, forró, nagyon érzékeny minden érintésre, nem is engedi még csak azt sem, hogy megnézzem mennyire meleg neki, mert már a fogaival enyhén jelzi, hogy fáj hagyjam.

Remélem mutatja a képet: [link]



#allergia #csípés #duzzanat mancson
2014. jún. 12. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
miért nem vitted azonnal állatorvoshoz?
2014. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hívd ki az ügyeletes dokit vagy vidd el hozzá!
2014. jún. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem értek túl jól az állatokhoz, de azt még én is látom, hogy ezzel állatorvoshoz kéne menni
2014. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet más is.. Pl trombózis.. A szőre miatt nem lilu elmint az embernél.. Vgyis nem látszik..

Vidd állatorvoshoz

2014. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez csúnyán néz ki! Orvost neki!

Ha most az jön, hogy a legközelebbi orvos az üveghegyen túl rendel és amúgy sincs pénzed, akkor legalább hívd fel.

2014. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt ilyen mértékű mancsduzzanat egyik cicánkon, de nem fájlalta, semmi változás étvágyban és lappadásnak indult másnapra. Én is darázscsípésre gondoltam.

De még ha az is, célszerűbb lenne dokihoz vinni, mert ugyebár emberek is különbözőképp reagálnak darázscsípésre, egyiknek meg sem kottyan kis duzzanat és semmi más, másik meg orvos nélkül életveszélybe kerül.

2014. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fel hívtam az orvost aki azt javasolta hogy ha holnap is ilyen lesz, akkor vigyem. Calcimuscot kapjon mert ott is azt kapna... Lehet én vagyok a béna, de csak hétvégi ügyeletet találtam, hétköznap nem :/ 5 órára már sokkal jobban nézett ki a lába.
2014. jún. 13. 06:05
 8/8 A kérdező kommentje:

Tegnap délutánra teljesen elmúlt neki! Kétszer kapott calcimuscot összesen!

Köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 14. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!