Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mogyorót ehet a macska? Nem...

Mogyorót ehet a macska? Nem lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
A macskám mókusnak képzeli magát vagy mi a szösz, teljesen oda van a mogyoróért, ha előtte hagyom héjastól is megeszi. De szabad egyáltalán?
2010. jan. 2. 19:32
 1/9 anonim válasza:
Elvileg az állatok ösztönösen tudják, hogy mi a jó nekik. Gondolom nem lesz tőle baja! Ha nem lenne jó neki, csak nem enné meg, legalább szép fényes szőre lesz a sok mogyitól!!! Bár azért a héját ne nagyon egye meg szerintem:) Édes egy macska lehet
2010. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja, még előző vagyok. Az én macskám a csipszért él-hal...aki 6 éves cic.)Ha attól nincs baja, nyugodj meg!
2010. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval de ha elkezdi a virágoakt is rágni a cica akkor azok között van ami mérgező számára !
2010. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A sósmogyoró nem jó neki, a só miatt. De a sima mogyorótól semmi baja nem lesz. Volt cicám aki a héját falta.
2010. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jólvan akkor, nem sós, csak normál mogyoró:D Egyébként a szotyit is megeszi, de azt csak héj nélkül.
2010. jan. 2. 23:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi:)Az én cicám pl megeszi a chipste és a pattogatott kukoricát:)Jobban szereti mint a húst:P
2010. jan. 3. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A sótól sem lesz baja.. régebben beteg volt a cicánk, és a doki mondta hogy mostantól csak sós vizet ihat, így a vizébe mindig teszünk kicsit. Egyébként fel volt fázva...
2010. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
2 dologról olvastam egy macskabetegséges könyvben, hogy mérgezést okoz a cicáknál. az egyik a kakaó/csoki volt, a másikra nem emlékszem, de biztosan nem a mogyoró volt!
2010. jan. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link] NA ENNÉL JOBB, TELJESEBB VÁLASSZAL ALIGHA LEHET SZOLGÁLNI A TÉMÁBAN.


itt van minden, amit nem ehet egy átlagos macska.

2010. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!