Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskák megkeményedett...

Kismacskák megkeményedett szemével mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Gennyes meg meg van keményedve.


Nagyon kicsik, épp hogy most férek hozzájuk. Előbb-utóbb kitisztul majd nekik (mint az anyjuknak is), de látom hogy az egyiknek nagyon gennyezik és fájhat is neki gondolom.


2014. jún. 14. 01:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Kamillás borogatással felpuhítani, tetrán szemkenőcsel kezelni, de mindenekelőtt állatorvos.
2014. jún. 14. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%

meleg (nem forró és nem is hideg, afféle langyos-meleg) kamillafőzettel borogasd, azaz kis puha vattacsomót tegyél rá.

a kölyökmacskák szemváladéka többnyire normális, de ha az van, mint nálad, hogy gennyes és kemény, akkor haladéktalanul hívd fel a legközelebbi állatorvost!! magától csak úgy nem fog meggyógyulni, sajnos.

2014. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

magától is meggyógyul mert napok kérdése és kinyilik a szeme, anyamacseknak is ez volt.


Csak segíteni akarok nekik, de akkor kamilla lesz. Köszi.

2014. jún. 14. 02:36
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Antibiotikum nélkül szemkárosodása lesz, vagy megvakul.

Macskanáthát kezelni kell, magától csak súlyos szövődményekkel gyógyul.

2014. jún. 14. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább körömvirág tea, mint kamilla, mert igaz, hogy gyulladáscsökkentő hatása van, de szárítja is a szemet.
2014. jún. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sajnálod a pénzt dokira,miért engeded szaporodni a macskák?Ha neked lenne ilyen bajod,orvoshoz mennél vagy szenvednél és várnád,hogy elmúljon,mert másnak is elmúlt? Vidd el orvoshoz őket,ha meg sajnálod rá a pénzt,ne tarts állatot.
2014. jún. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hülye vagy utolsó.


nem én tartottam, befogadtam. Hagyjam őket megdögölni?

Ahhoz nincs szivem.


Kamillás borogatást csinálom most.

2014. jún. 14. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Anyád a hülye.A befogadás pénzzel,felelősséggel.idővel jár.Ha ezt nem tudod biztosítani,keress egy állatvédő szervezetet és add oda őket neki.A befogadás ténye nem mentesít az alól,hogy épp állatkínzást követsz el.Azon kívül lelkesen fertőzhetik a környékbeli macskapopulációt.
2014. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
erre megint csak azt tudom mondani hogy hülye vagy.
2014. jún. 14. 18:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyancsak említem édesanyádat.
2014. jún. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!