Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyiért szoktatok macskaalmo...

Mennyiért szoktatok macskaalmot venni? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
olyanok írjanak akiknek van cicájuk:)
2010. jan. 3. 01:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én azon szoktam spórolni:P Auchanban veszem, ilyen zöld zacskós, Biolux macskaalom. Olcsó és sokáig elég, a 10kg-osat szoktam venni.
2010. jan. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként nekem ugyanolyan jó mint a drágábbak:)
2010. jan. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm:) ha még vissza jössz akkor: amúgy budapesti auchan?
2010. jan. 3. 01:34
 4/12 anonim válasza:

én 350ért veszem a nevét sajnos nem tudom de ilyen zöld zacsija van és nálunk 2 alkalomra elég.

ha keveset teszel max 3ra de én a teljes almot csak heti 1x takarítom ugyh jó sokat szoktam bele pakolni :D:D

2010. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én az Aldiban veszem. Jó minőségű és olcsó. (Egyébként akinek nincs cicája, az szerinted kinek venné a macskaalmot?)
2010. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a sparos s buegettet veszem kb 200ft nekem bevált
2010. jan. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is az Auchanban veszem (csömöri) 460-ért. Cirmi az alom neve és nagyon jól csaomósodik. Kb 2 hétre elég. Csak sajnos nem mindig van belőle a boltban.
2010. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Multifit bio fresh, 2990 forint. Egy hónapig kitart a két cicámnál. A csomókat vigyázva szedem ki, nem töröm meg, így biztos, hogy ki tudom szedni a szennyezett részeket. Ezt úgy csinálom, hogy nem alomlapátot használok, hanem egyszerhasználatos kesznyűvel szedem ki (200 db 1000 forint. Így tudok a leghatékonyabban spórolni.

Használtam már olcsó almot is, de legtöbbel az volt a gond, hogy nem csomosódott rendesen, valamit porosak, és állandóan fehér tappancsnyomok voltak a lakásban. Az meg ugye nem higiénikus.

Nekem a fennt említett jött be.

2010. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én szilikonos almot használok,Panzi,8 literes,2300-ért,és 3 hétig szokott elég lenni:)
2010. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Dunakeszi Auchan, de szerintem máshol is van és olcsó:)
2010. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!