Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tenyleg ennyire gaz kaja a...

Tenyleg ennyire gaz kaja a Whiskas? Mit ajanlotok helyette?

Figyelt kérdés
Csak most olvastam, eddig azt kaptak a cicaim, mert egyszeruen nem hajlandoak mast megenni. Lehet, hogy van benne valami anyag, ami "fuggove" teszi oket?
2011. júl. 14. 12:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%
micsoda? mit olvastál? a miénk is mindig azt eszi, de néha mást is :) De sokszor tényleg csak azt
2011. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy, biztos hogy nem! Sajnos egy időben nekem is csak azt ették meg, és nem azért mert olyan anyag van benne hogy függők lettek tőle, hanem mert annyira ízlik nekik..
2011. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, hanem biztos. A whiskas és a kitekat a 2 legrosszabb fajta eledel. Tele van ízfokozókkal, amitől igen, rákattannak a cicák. Ezt mind az állatorvos, mind a menhelyes ember, akitől örökbe fogadtunk cicákat elmondta.

Ezért mi tápot csak az orvostól veszünk (royal canin ivartalanított lány cicának), nedves tápot pedig a dm-ben kapható saját termékű alutasakosat adunk nekik. Ezt ajánlották, jó minőségű és olcsó is. Eddig az én 2 cicám is whiskas tasakosat evett, de szerencsére gond nélkül elfogadták ezt az újat. De ha a tieid már nagyon rá vannak állva, akkor is az újat tedd eléjük. Lehet 1-2 napig nem esznek, de abba nem halnak bele. Ha már nagyon éhesek lesznek, úgyis ráfanyarodnak!

2011. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
72%

biztos,hogy van benne valami függőséget okozó cucc,mert nem te vagy az első akitől ezt hallom,hogy csak ezt hajlandó megenni a cica.

De tényleg nagyon rossz minőségű,el kell felejteni ezeket a vackokat.

Ajánlom helyette pl az acana macsakatápokat,nagyon jó minőségűek. Igaz,hogy drága,de egy macsaka igazán nem eszik sokat,és ha egy nagyobb kiszerelést veszel meg,akkor viszonylag "olcsón" is kijöhetsz.


www.acanashop.hu

2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
58%
Az első 2 válaszolónak tanácsolom, hogy hívják fel az állatorvosukat és kérjék ki a véleményét a whiskas eledelekről :)
2011. júl. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólókkal egyetértek...bár az én macskám ha whiskast vagy kitekatot tettem elé elég megvetően nézett rám és kikotorta a tányérjából,mondván most valami rendeset tegyek neki oda :)
2011. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
58%

utolsónak:

komolyan,én mindig elcsodálkozom,amikor ilyen beírásokat látok,hogy a wiskas meg a darling milyen jó,és mennyire ízlik nekik,és biztos naccerű,hogy még mindig mennyi ember van,akinek lila homály ez a tápkérdés,és teljes lelki nyugalommal adják a szemetet az állataiknak...

Én nem tudom...igaz,hogy nekem a hobbim ez a dolog,és minden carnak utána nézek ,de valahogy azt hittem,hogy ezt már mindenki tudja,és lassan bezárhatnak ezek a hulladék gyárak,de úgy látszik,nem...

2011. júl. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
illetve az uccsó előttinek szólt ez,mert közben még valaki írt:)
2011. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát érdekes dolgokat írnak a többiek. Lehet hogy van benne valami. Nekem 4 macskám van, whiskasból csak a száraz eledelt eszik meg, (szárazból azt kapnak), de abszolút nem kattantak rá. Akármi más típust odarakok, éppúgy megeszik. Alutasakosból viszont érdekes módon a whiskas nem kell nekik. Még egy 90ft-os minimál kaját is előbb megesznek.
2011. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Az n cicám van, hogy kitekatot kap, de ha épp úgy állunk, gondolkodás nélkül megveszem neki a royal canint, és a drágább eledeleket. Whiskast már egyáltalán nem kap, mert attól iszonyat büdöseket pukizik szegénykém. Ayánlom a royal canint, purina pro plant vagy épp a purina one-t (ez az utóbbi kettő inkább középkategóriás),animonda-t...ezeknek az ára mg egész elfogadható.
2011. júl. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!