Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért bántják az ivaros...

Miért bántják az ivaros kandúrok folyamatosan az ivartalanított kandúr cicámat?

Figyelt kérdés
Állandóan bántják szegényt, szinte nap mint nap nekem kell elkergetnem a szomszéd ivaros kandúrjait, amik állandóan verekednek az ivartalanított fiú cicámmal. Miért verekednek mégis állandóan vele? Azt hittem, az ivartalanítással vége ennek.
2014. jún. 15. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mert ő védené a területét, a többiek meg el akarják űzni onnan. Zavard el a szomszéd macskáit, locsold le őket vízzel, vagy szólj neki, hogy ivartalaníttassa.
2014. jún. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos évek óta próbálom elűzni őket, mert nagyon beteg, undorító macskák, az én cicám folyamatosan bolhaírtva, féregtelenítve van, mégis mindent elkap tőlük. Rendszeresen tanúja vagyok annak, hogy az egyik kandúr folyamatosan terrorizálja az én macskámat, pedig ő kerüli a konfliktust, a kandúr mégis nekimegy, egyből verekszik. Érdekes, mert az előző cicámmal nem volt gondja, vele egyidősek a szomszéd macskái, de neki soha nem volt ennyi konfliktusa velük, pedig ő nem volt ivartalanítva.
2014. jún. 15. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Fúú hát próbáld meg tényleg elzavarni őket, locsold le, dobáld "meg" kővel (ne meg, hanem mögé dobj vagy elé) vagy vigyél ki két fazék fedőt aztán ütögesd össze mint a cintányért! vagy szólj a szomszédnak! A nem ivartalan kijárós kandúroktól nem csak bolhát vagy ilyesmiket lehet összeszedni, hanem a verekedéssel sokkal nagyobb bajt is!!!!
2014. jún. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát hamarosan szerintem költözünk, úgy, hogy a cica is jön velünk. Amúgy mindig elkergetem a macskákat, de ezek olyan pofátlanok, hogy ha becsukom az ajtót,egyből jönnek megint. A tó idevonzza őket. A szomszédnak már szóltam, de minden hiába. A kutyáikat sem oltatják évek óta, mégsem tehetek semmit, mert meg lettem fenyegetve.
2014. jún. 16. 09:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartsd a házba a macskádat a költözésig, sőt a költözés után kb. 1 hétig még mivel a macska házhoz szokik nem emberhez, szóval oda kell szokjon, nekem ez az összes macskámmal kb 1 hét volt.
2014. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!