Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 éves bullterrier, ivartalaní...

7 éves bullterrier, ivartalanított szuka.6 hetes kora óta nálam van. Mindig az ölembe akar mászni, s akkor a hátán fekszik a karjaimban, folyamatosan ellenőrzi, mellette vagyok e. Ez normális?

Figyelt kérdés
Állatorvost majdnem kicsinálta tegnap,nagyon ijesztő volt.Miért ilyen ölebes?Pszichés??
2010. nov. 7. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem saját magát képzeli falkavezérnek. Nem, ez semmiképp sem normális dolog.
2010. nov. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy bújik,mint egy kiskutya,ha eltűnök a szeme elől,azonnal keres.Mit csináljak?
2010. nov. 7. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom ezt a könyvet: Jan Fennel - Kutyapszihológia


ebből rájöhetsz, hogy miért viselkedik így és mit lehet tenni. :)

2010. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!!:)
2010. nov. 7. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
én pedig ezt a könyvet:Cesar Millian-A csodálatos kutyadoki
2010. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A bullterrierek egyébként mind ilyenek,nekem a kan is ilyen volt,nagy,robosztus cicák.
2010. nov. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tényleg?Én azt hittem kemény kutyák,de ha a tied is ilyen volt...A pincsim nem bújuk így,mint ő.

2010. nov. 15. 14:01
 8/8 anonim válasza:
Gondolom azért mert túl korán, idő előtt vitted haza a kölyköt. 6 hét!!!?!?!?! Ez nagyon kevés. Rengetegen megállapították azt, hogy 8-9 hét az ideális. Ezért lehetnek ilyen problémák.
2019. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!