Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Több mint fél éve ivartalaníto...

Több mint fél éve ivartalanított kan folyamatosan jelölget?

Figyelt kérdés
Már legalább 8-9 hónapja ivartalanítva lett a kan kutyusom, de azóta sem állt le a jelölgetéssel. Ha nagyon kell pisilnie mondjuk este (délutáni 2 órás játék után rengeteget iszik) akkor sokáig állunk és pisil egy helyre, de még akkor is hagy annyit a "tankban", hogy végigjelölgesse az utat. Amikor kevésbé kell pisilnie akkor van, hogy végig csak jelöl. Ha elmegy egy kutya mellettünk akkor húz(na) arra az útvonalra amin a kutya ment, hogy oda tudjon jelölni. Van mikor szalad, elmegy egy bokor mellett, visszafordul, szagolja és jelöl. El fog ez múlni? Nem zavar, ne értsetek félre, csak azt hittem ha ivartalanítva lesz akkor ez már nem fogja érdekelni.
2013. okt. 26. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
A jelölés arra is szolgál, h teljesen kiürüljön a hólyagja. Egy kutya nem tud úgy pisilni, h fogja és kiüríti hipp-hopp a hólyagját.
2013. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja értem, köszönöm, ezt nem tudtam! Régen rendkívül domináns volt, sok munkám van benne hogy már nem az (kutyasuli, más kutyusokkal órákig való összeszoktatás, szigorú nevelés) és azt hittem, hogy ez a dolog is ennek a "lenyomata". Akkor valószínűleg semmi köze ehhez, igaz?
2013. okt. 26. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
a kutyám már 9 éves, szintén ivartalanítva van, és még mai napig jelölget
2013. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!