Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik kellenek a cicának?

Mik kellenek a cicának?

Figyelt kérdés

Nos, 7 hetes a cicus,menhelyi és hosszú szőrű.

Egy tálat már vettem neki,mert megtetszett a boltban. :D De ugye úgy volt,hogy csak kiválsztom és ma hoznám el,de mondták róla hogy már el akarták vinni. Megértem nagyon cuki. :) Így tegnap elhoztam. Tápot se tudtam neki venni,ezért a főztem neki husit és azt kapott.

Szóval,fekhely van,meg ugye 1 fém tálja a víznek. Kajásnak műanyag jó?

Játékokat is már megvettem neki de csak egy felhúzhatós plüss egeret,meg egy műanyag csilingelős lasztit. Milyenek kellenek még?

Tápokból a Purina One-t és a Cat Chowt néztem,melyik jobb?

Konzerv vagy tasakos jobb neki? Milyen márkájut? A Whiskas junior tasakos jó?

Cica tej helyett a laktózmentes tej jó? Mert azt olvastam.

Kinti cica,de raktam neki ki egy kis kavicsos homokot alomnak,mert a legközelebbi hely ahol tudna üríteni az udvarban nagyon messze van,oda ki se merném engedni. Milyen almot vegyek neki?

És mik kellenek még?



2014. jún. 16. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Közben az enyémmel mér voltam dokinál, megkapta az első oltásait. Doki mondta, hogy nyugodtan adjak a macseknak csirke nyakat, csirke szárnyat teljesen nyersen. Rágjon csak csontot, mert így nem alakul ki a fogkő.

Vettem is neki, de aztán kicsit össze kellett darabolni, mert egyben nem tudott vele mit kezdeni :)

Azóta is kap minden nap nyers, csontos csirkehúst.


1-es voltam.

2014. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ú,az jó lehet! Akkor már lehet neki adni ilyen korban nyers husit? :) Azóta elfogyott a One,ezért RC Kittent vettem neki!
2014. jún. 25. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!