Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Gyanítom, hogy szájpenésze...

Gyanítom, hogy szájpenésze van a cicámnak. Hogy kezelhetem házilag?

Figyelt kérdés
Van egy kb 1 - másfél hónapos kislány cicám, és most vettem észre, hogy egy kicsi fehér kerek pötty van a szájpadlásán. Az lehet szájpenész? Tudtok segíteni?
2014. jún. 16. 21:35
 1/6 Medvi ***** válasza:
Cicánál még sosem találkoztam szájpenésszel, az emberi betegség. Ha rendesen eszik és jó a kedve, akkor ne foglalkozz vele, legfeljebb majd mutasd meg az állatorvosnak amikor 2 hónapos korában oltásra viszed.
2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem szájpenész kizárt, legfeljebb valami megszúrta a szájpadlását.
2014. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem szomszèdok mondták, hogy olyan, mintha a szájpenèsz v gomba lenne, itassak vele kamillát, de nem tudom, hogy neki szabad-e. Hidegen itassam v langyosan, foggalmam sincs. A kedve egyèbkènt jó, ha meglát egyből rohan hozzám. Nyervog, dorombol ha felveszem, aztán vígan játszadozik. :) Eszik rendesen, szinte sokat is, így apránkènt adok neki, hogy ne puffadjon fel, inni tejet kap.
2014. jún. 16. 23:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy benne biztos, akkor vidd el orvoshoz és mutasd meg neki! Esetleg ha fotót tudnál ide feltölteni róla, lehet hogy többet tudunk mondani!
2014. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a baj h annyira hátul van, meg a cica száját nem akarom eröltetni, nem engedi, így is akkor vettem èszre amikor rajtam aludt ès mikor felriadt ásított egy hatalmasat, na, akkor vettem èszre. Ha sikerülne is lefotózni akkor se látszana sztem.
2014. jún. 17. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Kamillát egyébként szerintem szabad adni nekik, de nem fogja meginni :D amúgy sem jó a penészre, csak gyulladáscsökkentő!

Én azt olvastam egyszer hogy ez lehet vérszegénység jele! Az is lehet hogy csak lepedék féle volt! Jó lenne ha megtudnád nézni hogy még mindig olyan-e! Ha igen, akkor szerintem nem árt orvosnak megmutatni!

2014. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!