Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel kezelhetem a cicám...

Mivel kezelhetem a cicám szemét? Tiszta csipa állandóan, kamilláztam de nem használ.

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el orvoshoz, ő tud biztosat mondani.
2011. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi cicánknak kb. évente 1-2x előjön a csipás, könnyes szem. Mindig viszem orvoshoz, és felír egy szemcseppet. A neve Tiacil (kb. 2500 Ft), nagyon megvagyunk vele elégedve. 1-2 nap alatt elmúlik a probléma. De mindenképp vidd el orvoshoz, lehet, hogy a te cicádnak egész más baja van, és arra nem elég már a szemcsepp.
2011. márc. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vidd el orvoshoz. Oltott a macska? Ha nem oltott lehet macskanáthája is.
2011. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!

és milyen az a macskanátha?:S :D

2011. márc. 14. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
A legsúlyosabb dolog amit egy cica elkaphat. A miénk is macskanáthás volt, rengeteg idő volt amíg kigyógyult belőle. És az orvosok se nagyon segítettek rajta. De ne ijedj meg, lehet hogy más baja van. Ezért kéne orvoshoz vinni.
2011. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt se tudja mi az a macskanátha... Felelős állattartó lehet. Legalább orvoshoz vidd el ha már oltatni nem oltatod.
2011. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Állatorvossal kezeld, nekem mindig bejön...
2011. márc. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!