Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol van Debrecenben a legolcsó...

Hol van Debrecenben a legolcsóbb állatklinika, állat orvos?

Figyelt kérdés
A kiscicámnak nagyon vörös a 3. szemhéja és olvastam, hogy milyen szemcsepp lenne jó neki, de sajnos ez is vényköteles. Viszont anyagilag nem állunk olyan jól, hogy 10000-ket költsünk orvosra :S Tehát hol van az az állatorvos Debrecenben, aki nem 3-4 ezret kér el csak azért, hogy megnézze?

2014. jún. 17. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy mennyit kér el az orvos arra, hogy csak megnézi, de Debrecenbe a Jupet (Hadházi úton van) viszonylag jó árban van. Azt tudom, hogy a Hatvan utcai, Jerikó utcai és talán a Kassain vagy hol, eléggé drágák. (Én a jupethez viszem, viszonyítás képpen: a 3 komponensű oltás 5000 ft volt, ez a jerikón 6000 ft.) Remélem azért valami támpontot tudtam adni :(
2014. jún. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Medvi ***** válasza:
100%
Brulamycin szemcseppet emberorvossal is fölírathatsz, a mi állatorvosunk mindig ezt adja, és azt mondta, hogy kérjük meg a háziorvosunkat, hogy írja föl ő, mert így még olcsóbb is.
2014. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :) Beszéltünk közbe néhány állaltorvossal telefonon és azt mondták mindenképpen meg kéne nézetni orvossal,mert valami betegség előjele lesz ez.

Szóval most visszük.

A legolcsóbban úgy néz ki a Diószegi utcán lévő állatklinikán nézik meg 3800 ft kezelés+gyógyszer receptre ha kell.

2014. jún. 19. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!