Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicuskámnak 4 napja megy a...

A cicuskámnak 4 napja megy a hasa de nincs lóvém állatdokihoz vinni mit tegyek nincs valamiféle házigyógymód erre?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 19:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
66%
Az utolsó válaszoló szépen rávilágított: ez egy kamu kérdés.
2014. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Mért lenne kamu kérdés? Azért mert nincs pénzem állatorvoshoz vinni ne éljél már állomvilágban ez magyarország
2014. jún. 18. 11:07
 13/31 Sebok ***** válasza:
7%
Hasmenésre igen főtt rizs,répa,ha van széntablettád egy nedvesebb kajára rászórhatod,vagy étcsokoládé is hasfogó.diétát én is javaslom vagy akár még a kamilla teát..bár tudom nem könnyű a cicákat meggyőzni ezekről hogy meg kéne enni
2014. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
DE neked kérdező nincs nagy/szüleid vagy talán testvéreid? mert lehet h nekik van pénzuk és barátaid?
2014. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
A testvéremnek mondtam, hogy adjon kölcsön de azt mondta, hogy nem ad mert még tartozok neki egy csomó pénzzel mert fél évig ő tartott el.És szerinte nem ér ennyit egy cica élete.
2014. jún. 18. 18:33
 16/31 A kérdező kommentje:
A szüleimtől pedig szégyellek kérni :((
2014. jún. 18. 18:34
 17/31 anonim ***** válasza:
91%
Keress neki egy normális gazdát, gondolom nem tudsz neki kaját adni rendesen, hagyod betegen.. Gondold el ha neked kellene otthon lenni ehetetlen semmi tápérték nélküli kajával, betegen orvos nélkül..
2014. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
78%

Nekem mikor beteg lett a cicám normaflore embergyógyszert irtak fel. Amit a vizbe kellett beleburitani és elkeverni. Hatásos volt.


De még előtte én főtt krumplit próbáltam, attól picit jobb lett neki. Ugyan így voltam, hogy nem volt pénzem..de mivel állatszerető vagyok így 2. nap már tudtam vinni a cicát orvoshoz. Első nap meg fött krumpli.. Hatásos tudok lenni ha a macskám életéről van szó..és nem szégyellek pénzt kérni ha kell könyörgök érte.. Mert midnennél fontosabb az egészsége.

2014. jún. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
koplaltasd a macskát, ne adj tejet, csak száraz eledelt másnap. legalább bő egy nap koplalás, utána pici száraz táp, vagy főtt hús.
2014. júl. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom hány éves vagy , de mi az hogy szégyelsz kérni a szülöktől. Ők is látják hogy beteg a cica , ők nem akarnak gondoskodni róla? hány éves vagy?
2014. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!