Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicuskámnak 4 napja megy a...

A cicuskámnak 4 napja megy a hasa de nincs lóvém állatdokihoz vinni mit tegyek nincs valamiféle házigyógymód erre?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 19:37
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

A macska hasmenés kezelésénél először a tüneti okokat kell megszűntetni. Ételt ilyenkor nem szabad adni, a fokozott folyadékbevitel viszont nagyon fontos.

A hasmenés után előnyös, ha a cica az addig megszokott táplálékot kapja.

Ha bakteriális fertőzés miatt alakult ki a hasmenés, a macska antibiotikumot is kaphat.

2014. júl. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Amikor hasmeneses volt a cicam, elmentem az allatorvoshoz, megmondtam neki es adott ra gyogyszert (kapszulaban barna por), amibol eleg volt egyet beadni a macskanak es rendbe jott tole. Csak 1 euroba kerult az orvossag es 1db eleg volt.(Szlovakiaban elek.) Szetvettem a kapszulat es a tartalmat belekevertem egy kiskanalnyi macska-kajaba, hogy gyanutlanul megegye.
2014. júl. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
és akkor te mit eszel ha 1000 ftod sincs? hány éves vagy h egy macskárol sem tudsz gondoskodni? remélem tisztában vagy vele? az állatkinzás fogalmával tisztában vagy? mert ha nem vagy még nagykoru akkor ezért is a szüleid a felelösek, teáltalad!! az ilyen embertöl aki az állatorvoson sporol, el kéne venni az állatot. nézz utána mit jelent a jo gazda gondossága és mi az állatkinzás... mert az ha hagyod szenvedni betegen az állatot, az állatkinzás!!!
2014. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
sima csapvizet adjál neki ,semmi mást.
2014. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
remélem, nincs semmi baja :S
2014. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
kiemelt kérdés..most akkor juni óta megy a cica hasa?
2014. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
:D vagy megint 4 napja megy a szerencsétlen hasa.
2014. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Ez egy retardált troll, ne írjatok erre élvezkedik...
2014. nov. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy hó végére lenullázódtam? Olyan nincs, hogy nem maradt pénz a macskádra, legfeljebb olyan, hogy nem akarsz rá költeni hanem inkább másra. (Egyébként végigolvastam a kommenteket, tuti hogy kamu kérdés.)
2015. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Minek emeled ki állandóan ezt a szánalmas kamu kérdést?
2015. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!