Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hullhatott ki a cicám...

Mitől hullhatott ki a cicám szőre a hasánál?

Figyelt kérdés

A cicámnak egy kb. 10 centis részen teljesen kihullott a hasán a szőr. Megnéztem, nem csúnya, nem sebes, és amúgy is élénk, mozgékony macska, tehát szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy nem beteg. Gondoltam, hogy azért, mert nyár van, és vedlik, de eddig sosem volt rajta kopasz folt. Amúgy 4 éves lánycica.

Itt egy kép a hasáról (bocsi a minőségért, de a telefonomnak nem a legjobb a fényképezője, és amúgy is alig hagyta magát): [link]



2014. jún. 19. 19:56
 1/2 anonim válasza:
Nem is értem mi a bajod, az én macskám is ilyen, sőt a fiúcicám is. Nyugi, semmi baj, vissza fog nőni a szőr! Minden nyáron kihullik azon a területen az enyémek szőre is ( cicám van, két lány meg egy fiú) (amúgy nem vagyok nyanya macskákkal) Nyugiii! No para, minden ok a cicáddal
2014. jún. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem parázok amúgy, csak kíváncsi voltam, mert eddig nem volt ilyen nyáron sem. :D Amúgy köszönöm.
2014. jún. 20. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!