Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megőrülök egy macskáért. De...

Megőrülök egy macskáért. De sajnos nem lehet. Hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Időnként rám tör az elviselhetetlen vágy egy szőrgombócért. De soha sem lehet macskám. Hogyan dolgozzam fel?
2014. jún. 23. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha? Allergiás vagy rá?
2014. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki tudnád fejteni, hogy mi a pontos oka?
2014. jún. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy emberek éheznek, utcán tengődnek stb. Ehhez képest a te problémád szinte lényegtelen. Ne vedd sértésnek, ez komolyan segíthet :)
2014. jún. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha nem túl személyes: MIÉRT nem lehet? mert ha allergia akkor vagy egy puha plüss-t próbálj meg (jó, tudom, bugyuta,..de jobb mint a semmi ) vagy másik állatot (nyuszikat pl. nagyon édesek.. ) . Ha meg mondjuk lakás vagy lakótárs (család) tiltja, akkor ha van ismerősödé, azt látogathatnád.. illetve menhelyeken (amit én ismerek ott lehet) ha mondjuk segítesz kicsit nekik, bármikor "kölcsönözhetsz" cicát egy-két órára.
2014. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Allergia. A férjem allergiásrá, de nagyon folyik a könnye, az orra, tüsszög és viszket mindene tőle. Kutyánk van 4. De én nagyon szeretem a macskákat. A nyúl az kaja. :)
2014. jún. 23. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező imáidra választ lelsz, eme rövid linken:


[link]

2014. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy pedig menj Cat Cafféba :)
2014. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megoldás lehet egy szibériai erdei macska, szerintem gyönyörűséges ezzel a bundával! :)

[link]

(nekem a csupi macska nem macska)

2014. júl. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!