Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Mit tennétek a helyemben? Mit csináljak? Hogyan dolgozzam fel? Kifutok az időből és az sem biztos, hogy lehet még gyerekem. Sajnos azt érzem, amit én szeretnék az nem számít! Részletek lent!

Figyelt kérdés

Én 36.éves a párom 35.éves lesz.Sajnos három éve kivettek a jobb oldalamat,se petefészek,se petevezeték.Babát szeretnék,de sajnos a párom még várna 6-8 hónapot.

Albérletre és a gondokra hivatkozik.Én máshogy gondolom,az hogy albérlet vagy banktörlesztő,részlet kérdés.Egyik sem a miénk.


2013. ápr. 13. 09:58
1 2
 1/11 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Miért, mi változik 6-8 hónap múlva? Ez nem csak kifogás a részéről?
2013. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok sajnos,semmi nem változik.
2013. ápr. 13. 10:06
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért próbálkozzatok! Egyáltalán nem biztos, hogy hamarabb teherbe esel, mint 6-8 hónap. Miért pont 6-8 hónapot várna a párod?
2013. ápr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%

36 évesen az se biztos, hogy egyből összejön, sőt!

6-8 hónap nagyon kevés, mi változik addig?

A baba amúgy is 9 hónap mire megszületik + lehet, hogy a fogantatáshoz is kell akár több év is.

Mi is albérletbe, adóssággal vállaltunk gyereket, egyikünknek sem volt kérdés, tudtuk, hogy majd megoldjuk a dolgokat, mert mi mindketten nagyon vágytunk már babára.

A párod ezek szerint nem akar gyereket.

Amúgy én 30 voltam mikor abbahagytam a védekezést és kereken 1 év kellett, mire megfogant a gyermekünk.

2013. ápr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
Én 36 évesen szültem, fél év próbálkozás után, igaz nekem nem voltak ilyen nőgyógyászati gondjaim, leszámítva egy kis folyást, amit ki kellet kezelni, ugyanis azért nem jött össze addig a baba.
2013. ápr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Sajnos félek,hogy nem jön össze a baba!

Az bosszant a legjobban,hogy még az esélye sem lehet meg,mert minden együttlétkor gondosan ügyel az óvszerre.

Azért 6-8 hónap mert most sikerült a munkahelye bejelentettre és apósom lenne a kezes a hitelhez,ő pedig csak szeptemberig lehet kezes,akkor lesz 65,éves.

2013. ápr. 13. 10:13
 7/11 JanoviczkiFerencné ***** válasza:
100%
Ez a gazdasági számítás érthető, de mi köze ennek a teherbeeséshez? Lakást akartok venni hitelre? Terhesen is el lehet költözni,gondolom amúgy se te cipelnéd be a bútorokat az új lakásba. Sőt kisbabával is lehet költözni, bár macerás az biztos, de nem ti lennétek sem az elsők, sem az utolsók. Ha annyi pénzetek van, hogy van hol lakni, van mit enni, alapvető ruhák vannak a babának, akkor nincs mire várni. A párom akkor lett munkanélküli amikor 8 hónapos terhes voltam, nekem a GYED-em kevés, mégis megoldjuk folyamatosan. Nem könnyű, sok a paprikás krumpli, csirkepöri, de a babának mindene megvan, és van ám jó oldala is a dolognak, az apuka rengeteget foglalkozott a picivel. Soha vissza nem térő idő volt, csak hát a nadrágszíj szorosra volt húzva. Legalább hamar leadtam a terhesség utáni kilókat, nem volt pénz fölösleges csokikra stb... Tesség belevágni, ha a párod nem akar, akkor mással, egyedül akárhogy. Ne legyen az egész életed lelkiismeret-furdalás emiatt. Még azért van jó pár éved, hogy összejöjjön.
2013. ápr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha eljott az ideje a gyerekvallalasnak, menj el nodokihoz, az meg tudja mondani ultrahang segitsegevel van e peteeresed vagy lesz e a kovetkezo honapban. Ha varhato peteeres vegyel ovulacios tesztet. Igy a legkonnyebb teherbe esni 1 petefeszekkel.

2013. ápr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Leültetném a páromat és megkérném, hogy legyen őszinte. Akar gyereket egyáltalán, nem csak kifogásokat keres-e. Elmondanám neki a helyedben, hogy lehet, neked nehezebb lesz teherbe esned és ezek után mit mond.
2013. ápr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én megértelek, de ha már ennyi energiát feccöltél volna bele a pároddal egy beszélgetésbe, mint ahányszor itt kiírod ezt a kérdést, mert előrébb lehetnél.
2013. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!