Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Min kell majd keresztülmennem?...

Min kell majd keresztülmennem? 20. héten milyen a terhességmegszítás? Imádkozom, hogy erre ne kerüljön sor, de sajnos erre is fel kell készülnöm. Mennyi ideig tart (beindítás, szülés, mire hazamehetek)? És hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Remélem tapasztalatból kevesen tudnak csak ilyen szörnyűségről írni,de ha valaaki tudja hogy zajlik,segítsen,mondja el.
2010. jún. 2. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mia abaj? beteg?
2010. jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Kapsz egy tágitó pálcikát, majd előkészités(beöntés, borotva)

Aztán vénásan oxitocint és nyugtatót adagolnak, majd burkotrepesztenek.

Kb 10-12 óra a folyamat, a végén megkérdezik, hogy szeretnéd-e megnézni, mielőtt elviszik :-(

nálam igy zajlott 24 hetes voltam, hurok keletkezett a zsinóron és megfulladt a babám :-(

ez után nem emlékszem semmire.

3 napig voltam kórházban

2010. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
én is szorítok, hogy ne kelljen végig menned. ez szörnyű lehet!
2010. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat.24 hetes voltál?Jaj szörnyű lehetett,sajnálom.

Magzatvizat vettek,mert lehet beteg a babám:(Még 2 hét rettegés,aztán meglátjuk,próbálok optimista lenni,de túl magasról sem szeretnék lezuhanni,ha ne adj Isten tényleg azt a választ kapom,meg kell szakítani.Férjem nem hajlandó elfogadni hogy esetleg gond lehet,remélem igaza lesz,mert különben összeomlik.De tudni akartam mikre kell felkészülnöm,ha egyáltalán ilyesmire fel lehet:(

2010. jún. 2. 12:57
 5/20 anonim ***** válasza:
Szorítok!
2010. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

jaj, Istenem :(


nem lennék képes megnézni. ez olyan szörnyű. remélem minden rendben lesz azért

2010. jún. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
jaj már nagyon megijedtem de a kommentet olvasva nem is nagy a baj dehogy kell ilyenekre felkészülni mikor vették le a magzatvizet ?én most voltam az eredményért ha az első héten nem értesítenek akkor fel lehet lélegezni nem volt jó a vérvételed ne izgulj nekem 1:53hoz volt az esély mégis egészséges kislány ne aggódj viszont ha már érdekel hogy zajlik egy ilyen vetélés vagy megszakítás akkor megírom még az előzményemet 2 éve 21 hetesen elfolyt a magzatvizem semmi görcs vagy vérzés semmi előjel nélkül hogy valami gond lett volna aztán berohantunk a kórházba a dokim mondta hogy sajnos nem tudnak rajta segíteni de meg kell szülnöm mert így biztos hogy nem sértik meg a méhet és lehet majd másik babám aztán jöt a beöntés borotva utána befeküdtem a szülőszobára kaptam infúziót gondolom oxitocin volt annyira nem érdekelt mit kapok a férjem bent lehetett velem aztán jöttek a fájások a férjemet kiküldték én meg megszültem a kisfiam aki már nem élt ez az egész dolog az itthoni magzatvíz elfolyással együtt 10 órától délután 5,45-ig tartott este 9 kor ébredtem fel mert szülés után volt egy befejező műtét ami altatással történt ,feldolgozni nagyon nehezen és a férjem a szüleim anyósomék és nem utolsó sorban a kolléga nőim segítetek jó volt vissza menni dolgozni akkor tudtam meg hogy nemén vagyok az egyetlen akivel ilyesmi történik és nagyon jó volt hallani hogy mégis mindenkinek azóta van gyereke akár már unokája is és hál Istennek most mi is várjuk a kis babócát aki most igaz hogy sok izgalom és aggódással jár de mindent megér amikor az uh-án azt mondják szépen fejlődik amikor olyanokat rúg belém hogy nem tudom honnan szedjem össze magam és amikor halom a kis szívét dobogni inkább te is ezeknek a kis dolgoknak örüljél és nem aggódj semmi baj nem lesz bár nem bántam meg hogy megcsináltuk a magzatvíz vizsgálatot de ha bele gondolok tényleg csak azért mentünk bele hogy legalább ez a down kor legyen 100%-ra biztos mert még azon kívül sajna aggódhatunk sok máson de nem azért vagyunk terhesek hanem azért hogy örüljünk és élvezzük ki minden percét én kívánok nekem nagyon boldog baba várást 25 hetes km
2010. jún. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
bocsi nem nekem hanem NEKED kívánok boldog baba várást bocsi hogy elírtam nem volt szándékos
2010. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a tanulmányban arról ír a szerző igen jól, amikor gond van a magzattal. Hogy mi történik, és főleg mit él át az anya. De szerintem csak akkor olvasd el, ha tényleg gond van.

Drukkolok, hogy ne legyen, és tudom, milyen nehéz ez a várakozás, de csak pozitívan, ne a legrosszabbra készülj szerintem!

2010. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de nagyon szorítok.

Én is úgy tudom, hogy ha gáz van, akkor az kijön az első héten, és akkor felhívnak.


A férjedhez kitartást, Ők másképp dolgozzák fel ezeket a dolgokat.

De reméljük nem kell majd semmit feldolgozni, csak azt, hogy szülők lesztek!!!


szió

2010. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!