Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem akar se enni se...

A macskám nem akar se enni se inni. Mit csináljak most?

Figyelt kérdés
Már 2 napja ezt csinálja, állandóan csak fekszik. Teljesen legyengült. Nagyon ramaty állapotban van. NEM tudjuk állatorvoshoz vinni, mert nagyon drága. Már ezelőtt is volt problémája és akkor el is vittük. Nem tudom, hogy mit csináljak vele! SEGÍTSÉG!!!!!!
2014. ápr. 17. 15:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod elvinni orvoshoz, akkor kezdj el ásni. Sokáig úgy sem húzza.....

Egyébként akkor kérj részletfizetést, kölcsön. Mivel két napja nézed, ahogy - te írtad - ramaty állapotban van, csak gratulálni tudok.

2014. ápr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem, hogy miért van macskája ilyen embereknek. És a kajájára van pénzetek? Telefonra vagy számítógépre van pénzetek?

Ha ezekre van az állatorvosra is van. Komolyan, te nem sajnálod azt a szerencsétlen macskát?

Ha nincs akkor miért van macskád?

2014. ápr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Még csak 13 vagyok...
2014. ápr. 17. 17:05
 4/20 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, vagy még jobb ha elmész hozzá személyesen, elmondod, hogy nincs pénzetek, de ez és ez van a macskával. Hátha tud valami megoldást javasolni.
2014. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
igen, erre már én is gondoltam. Egyre rosszabbul van... :(
2014. ápr. 17. 20:27
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a dokihoz, komolyan, mond el nagyon bánatosan hogy nincs pénzetek de szerinted komoly baja van a cicádnak, vetne rá egy pillantást?! Normális orvos megnézi és nem kér pénzt! Az én orvosom sosem kér vizsgálati díjat, vittem pisimintát és bacis volt akkor is 300ft-ot kért a gyógyszerért, pedig megnézte indikátor papírral meg mikroszkóppal is! Máskor is mindig csak a gyógyszer árát kéri el! A vizsgálat szerintem nem kerül nagyon pénzbe! Vidd el, mond meg hogy te még csak 13 éves vagy nincs pénzed, pénzetek, de nagyon szereted a cicádat és kéred hogy nézze meg mi baja lehet! Aztán lehet hogy beszáron kapsz gyógyszert ha jó fej.. annyit meg csak ki tudtok fizetni, 200,- től max 2000ft-ig bezárólag ki kell hogy jöjjön! Kivéve ha nagyobb baja van! Akkor gondolom úgyis elaltatjátok bár nem hiszem mert az is 3000,- körül van, inkább megvárjátok míg megdöglik!??
2014. ápr. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 ecsemecse ***** válasza:

Nem tudom, mekkora a családotok, de esetleg ha azt mondod maminak, keresztanyunak, nagybácsinak, nagynéninek, uncsitesónak, anyunak, apunak, hogy szeretnéd megmenteni, ezért szeretnéd, ha a nyuszi idén korábban jönne és pénzt hozna? Szerintem nem mondanának nemet és 5000 ft-ot ha össze tudsz gyűjteni így, az már egész jó, lehet, hogy elég is lesz. Dokihoz meg odamész, boci szemek és előadod, hogy nincs sok pénzed, az is a húsvéti ajándékod, de szeretned mind a cicár költeni, segítsen, nézze meg. Normális doki nem fog nemet mondani. De kapd össze magad, mert a mai nap az utolsó, holnaptól a legtöbb helyen csak ügyelet lesz, szombad de. még néhol találsz dokit, de ügyeletben viszont feláras leyz minden kezelés, többet kell fizetned.


Ha viszont nincs más lehetőség, akkor inkább hívj egy cicamentőt, add oda nekik a cicát, majd ők kikezeltetik és ha egészséges lesz, keresnek neki egy olyan gazdit, aki el tudja látni rendesen. Ha nem tudod kezeltetni, vagy lemondasz róla és hagyod, hogy mással teljes élete legyen, vagy végignézed, ahogy elpusztul.

2014. ápr. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A Szüleim túl szigorúak és őket nem nagyon érdeklik a macskám állapota. Azt írták egy oldalon, hogy az ilyen tünetű macskák élik túl. De szerencse, hogy már iszik
2014. ápr. 18. 08:35
 9/20 A kérdező kommentje:
*nem* élik túl.
2014. ápr. 18. 08:36
 10/20 ecsemecse ***** válasza:
Akkor ne a szüleidet kérd, biztos van mama, papa, akiknek az unokájuk kincs. Amíg meg sem próbálod, addig nem tudhatod. De igen, ezekkel a tünetekkel lehet, hogy nem eli túl, ha nem kezelteted. Az, hogy iszik, még nem jelent semmit, csak azt, hogy már annyira szomjas volt, hogy nem bírja tovább. De ha nem vagy hajlandó egyik lehetőséget sem kipróbálni, amit ajánlottunk, akkor tényleg az lesz a legjobb, ha nekiállsz ásni egy gödröt. Ha nem kezelteted, csak pár napja van hátra. Hiába iszik, attól a probléma még nem oldódott meg, a cica ugyanúgy beteg, csak küzd. Ha egy picit is szereted, most nekiállsz és lépsz valamit. Vagy szerzel pénzt, vagy hívsz cicamentőket.
2014. ápr. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!