Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan cica, amelyik nem...

Van olyan cica, amelyik nem szereti a simogatást?

Figyelt kérdés
Ezelőtt mindig bújós, ölben alvós cicáim voltak. Most befogadtam egy kóbor cicát először vad volt, most már egy két percig tűri a simogatást de csak a fején. Általában megharap és karmol. Másnak is volt ilyen macskája?
2010. jan. 5. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, a kóbor cicák nehezen oldódnak fel az emberi társaságban, mert nem ehhez vannak szokva. Sok-sok türelem, ha már teljesen bízik benned, akkor megszelídül, bár vannak olyan cicák is, akik vadak maradnak.
2010. jan. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tesóméké is ritkán tűri a simogatást. ő is befogadott cica.

karmol meg harap is,de csak játékból és nem erősen.

plusz még ha ott vagyunk vadász is ránk. nagyon vicces.

2010. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is utcáról fogadtuk be az egyik macskámat, de akkor még nagyon pici volt, kb 2 honapos, szoval hamar megszokta az uj környezetet meg a másik macskát. De ha a befogadott cica már idösebb akkor lehet hogy vad marad, mert azt szokta meg, a szabadságot.
2010. jan. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém idegbajos, ha nincs kedve a simogatáshoz, akkor harap, de már látszik rajta előre, hogy támadni fog. Én is úgy szedtem össze, eleinte egyáltalán nem lehetett szeretgetni, mert nagyon félt, aztán meg folyton magától jött hozzám. De még mindig nem ölbecica, nem szereti, ha én rakosgatom és néha megtámad, ha simogatom. Egyébként jó fej.
2010. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A mi macskánk is csak akkor engedi magát simogatni ,ha alszik :) Pedig nem volt soha utcai cica.Néha néha odajön és megengedi,de ha megunta akkor harapást imitál és akkor tudom ,hogy elég volt.Gondolom előfordul az ilyesmi
2010. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hoho, még régen volt egy fekete kandúrunk, olyan volt, mint egy kutya! Harapott és ha vendégek jöttek seprűvel kellett távol tartani, amíg a kerítéstől beértek a házba. Kb. 5 évig volt nálunk (beteg lett szegény)és az volt a legnagyobb eredmény, hogy nem karmolt össze ha enni adtunk neki. De azért szerettük.
2010. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!