Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskám...

Mit csináljak a macskám gennyes, duzzast, piros szemével? Kint verekedhetett egy másik macskával és szerintem belemart a jobb szemébe.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Magadtól nem tudod? Vidd orvoshoz, de azonnal.
2010. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer a mi cicánké is ilyen lett, mi orvost hívtunk hozzá, az belenézett a szemébe nincs-e benne valami idegen dolog, aztán kapott valami injekciót, hogy ne fertőződjön el vagy nem tudom, gondolom ilyesmi, aztán pár nap múlva megint jött hozzá, és akkor azt mondta, ha magától másnapig nem fakad ki, akkor le kell csapolni. Aztán mégis kifakadt.


Szerintem vidd el orvoshoz, legalább valami injekciót hadd kapjon, nehogy elvigye egy elfertőződött seb.

2010. jan. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Az egyik cicámmal is ez történt,és sasjnos mi is elég későn vittük állatorvoshoz,de még sikerült megmenti.Ez nagyon veszélyes úgyhogx miharabb vidd állatorvoshoz!

Remélem a cicád hamar meggyógyul!! :)

2010. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!