Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskáknak természetes...

A macskáknak természetes féreghajtó módszert? Melyik az, amely bevált?

Figyelt kérdés

Férgesek a macskáim, de nincs pénzem féregírtóra:(

Hallottam hogy a fokhagyma az jó, ill. a tökmag.

Ezeket hogy kell a cicának beadni?

Simán, vagy összetörve, tejben? Mert ilyet is hallottam!

Köszönöm a segítséget!


2010. jan. 5. 14:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok!

Szerintem az a +- 1-2 hónap nem oszt, nem szoroz.

2010. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kertben vannak nem tudnak elmenni, bejönni macskák.... :D Én pont az vagyok, aki nem osztott ki, hanem mondtam, világgá szaladt a cicám. Mit gondolsz, én az utcán tartom őket, hogy elment? Hát nem! Az udvarban, van nekik külön elég nagy helyiség, + kert ahova a kutyák nem másznak be, de a macskák nem ilyen analfabéták, tudnak mászni, szóval ne gondold, hogy nem mennek ki az utcára.... Főleg ha 1-5 éves kandúr is van...
2010. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

ivartalanított kandúr!

Nos, tudtok olyan helyet ahol olcsóbban lehet kapni cestal catot, mert kb. 350 Ft körül van, nem?

2010. jan. 6. 19:58
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia a 21:01-es vagyok! Én tényleg úgy tudom, ha nem egyszerre csinálják, akkor visszafertőzik egymást, szerintem ez nem hülyeség, de a kérdező is úgy tudja!

Szerintem akkor inkább várjál 1 hónapot, amikor lesz rá pénzed, szerintem kibírják a cicák, és bocs, nem akartalak leosztani, csak mást hittem...Nem garancia a fokhagyma, hááát te tudod, de én nem adnám oda nekik, inkább ha lesz rá pénzem. Inkább vedd meg darabonként, néha 1-2 tablettát, és ha összegyűlik a 20, beadod nekik.

Különben az is hülyeség hoogy elég egy fél szem nekik, mert úgy tudom 1 szem egy 4kg-os macskának kell, és egy kifejlett állat kb. 4kg-os szokott lenni. Most ha ezen is spórol az ember, akkor semmi értelme az egésznek!

Szép napot!

25/l

2010. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég neki fél... :D Az én cicáim nagyon sokat esznek, és a legnagyobb is 2 kg [ nem kövér, de nagyon szép "alakja" van ]...
2010. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Én sik macskámnak felet adok, akik2 kg körüliek, főleg a nőstények, de sokuk 4-5 kilós! Tehát nekik minimum egy 3/4 kell, ha nem egy egész.


A Stronghold bolhaírtó kiírtja a férget is? Ti erről mit hallottatok?

Tudjátok, ezek a cseppentős b.írtók!

2010. jan. 7. 15:12
 17/23 anonim ***** válasza:
27%
NEM! Semmi köze a féreghez, a bolhának...
2010. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Erdei Barbara válasza:

Egyszerre kell vakcinázni és féregteleníteni az együtt élő állatokat.

A Stronghold és az Advocated spot-on külső és belső parazitákat is írt.

De nekem is a Cestal Cat meg a Drontal Cat jött be, ami 250 - 300 Ft/darab.

2013. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Szia,találtam egy oldalt ahol vannak olcsóbban,böngéssz rajta hátha segít! [link]
2013. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
tudja valaki hogy megvettem a féregtelenítőt 12hetes cicának,ki is jött sok belőle és most még nincs jól 2napra sem hasmenése van,murmog.és csúnyán nyávog,mit tehetek.az orvos elment ünnepekre,de elviszem másikhoz,vagy ez mellékhatás is lehet.?
2014. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!