Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt cicánk megevett,...

Felnőtt cicánk megevett, megkóstolta a szobanövényt és azóta mindig hány, előszőr vért is hányt ennek második napja? Komoly vagy kipiheni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 20:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

Kamu kérdés.

"vért hányik"

Megint egy unatkozó fogyatékos.

2014. jún. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

Hadd segítsek:

Feltettél egy kérdést: "Komoly vagy kipiheni?"

Nyolc választ kaptál, melyből 8, azaz nyolc írta, hogy komoly.

Van-e még kérdésed?


Nincs pénzed állatorvosra? A fszért tartasz akkor állatot. Nincs bennetek, emberekben, egy cseppnyi jóérzés sem? Ütnéd inkább agyon, komolyan, mint hogy hagyod szenvedni...

2014. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%
Állatorvos megmondja.
2014. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Könnyű sárral dobálózni! De nincs pénzem 1000 ft van és kölcsön sem add senki ha lenne el vittem vólna bunkók! Akinek a gyermeke fontos műtétre szorúl gondolom nem azért nem viszi műtétre mert szereti nézni a szenvedését,hanem mert nincs pénze és nem segít senki.
2014. jún. 30. 12:00
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább nem ennék, de a macskámat akkor is elvinném orvoshoz...
2014. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
89%

Hát szerintem nem a válaszadók a BUNKÓK! Ők jóhiszeműen válaszoltak a kérdésedre!

Sajnos nem tetszett a vélemény de ez akkor sem sárdobálás. A mai világban ha az ember anyagilag nem engedheti meg egy szeretett állat állatorvosi kezelésének kifizetését akkor inkább NEM KELLENE ÁLLATOT TARTANI!

Neked se jó szenvedni és ne adj isten meghalni látni és szerencsétlen állatnak is mérhetetlen szenvedést okozol!

2014. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Annyiszor leírtam már, de úgy tűnik, sosem elég... A cicádnak csak te vagy. Benned bízik, tőled várja a megoldást. Iszonyatos fájdalmai lehetnek, és szenved, bízva benned, hogy te majd segítesz rajta.

Az állatvédelmi törvény így kezdődik: "az állatok ... ó közérzetének biztosítása minden ember erkölcsi kötelessége". Erkölcsi, érted?


10. §30 (1) Az állaton minden olyan beavatkozást el kell végezni, amelynek elmulasztása az állat fájdalmát, szenvedését idézi elő, az állatnak sérülést okoz, vagy az állat károsodásához vezet.

Tehát orvoshoz kellene vinned. (Kellett volna?)


Él még a cica?

2014. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Ha ez nem kamu kérdés, remélem a kérdező visszakapja az élettől...Állatkínzó!
2014. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én is kívánom nektek legyetek pont ilyen hezetben mint én,hogy 1000ft kellejen kihúzni jövőhónapig beteg legyen az állatotok és senki ne segítsen.
2014. jún. 30. 15:33
 20/24 anonim ***** válasza:

"és senki ne segítsen"? Hogy segíthettünk volna? Bárki hogy segíthetett volna?

Egyébként amivel kihúztad a gyufát, az a "komoly vagy kipiheni" kérdésed volt, amitől felforrt az agyvizem is. Hogy tényleg komolyan gondolhatod, hogy kipiheni.

2014. jún. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!