Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Felnőtt cicánk megevett,...

Felnőtt cicánk megevett, megkóstolta a szobanövényt és azóta mindig hány, előszőr vért is hányt ennek második napja? Komoly vagy kipiheni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 29. 20:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
87%
Csak tudod kérdező, az a különbség köztem és közted, hogy én sosem tartanék ilyen anyagi helyzetbe még állatot is.
2014. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Az átok visszaszáll Úgyhogy nem kell itt ilyeneket írni azoknak akiknek más véleményük van az állattartásról mint neked!

Én a korallvirágot megevő cica gazdája vagyok. Nálunk is hónap végén ( Jan. 31.) történt meg a baj.

Mi nálunk sem talicskával toltuk a pénzt ki az ajtón. Vidéken lakunk de felvittük Bp-re a cicát ahol elmondták mire számíthatunk költségekbe. Akkor vettük fel életünk első hitelét, személyi kölcsönét 100.000 ft, amit még mindig fizetünk. De megmentettük a cicánk életét és teljesen olyan mint a mérgezés előtt. Nekem ez megért annyit hogy lemondtunk a havi 1x-2x pizzásról. (sőt van egy egyéves kisfiúnk is) szorítottunk a nadrágszíjjon és megoldjuk ezt a nehéz helyzetett.

Mi van a cicával?

2014. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem vinnek el orvoshoz???

Volt egy 16 eves macskam, Budapestig vittem, hogy meggyogyitsak, nem keves penzert (plusz tobb oras autout, minden alkalommal). 19 evig elt.

Az, hogy te nem viszed oket orvoshoz, inkabb nezed a szenvedesuket, teged jellemez. Undorito vagy, hogy kepes vagy ezt tenni.

2014. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"Ne foglalkozz ezekkel, Szerintem ha fordítva lenne ők se vinnék el az orvoshoz. Nem biztos hogy komoly, lehet hogy nem bírja a növényt a gyomra, remélem meggyógyul! Nekem 3-4 macskám pusztult el mérgezésben és az egyiknek láttam a halálát is.. nagyon remélem hogy meggyógyulnak mind a ketten és kitartást!!"


Ja, legutóbb is a saját megtakarított pénzemből vittem orvoshoz egy hozzánk bedobott macskát...pedig munkanélküli voltam akkoriban.

Ne a te ocsmány, felelősség nélküli életedből indulj ki. Te sem vagy jobb, mint a sima állatkínzók. Bár szerintem ez az egész kérdés, meg a te válaszod is trollkodás gyanús.

2014. júl. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!