Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez bolhapete lenne a cicámban?

Ez bolhapete lenne a cicámban?

Figyelt kérdés
Voltak benne bolhák, még vannak is, de kevesebb, mióta kezelem bolha elleni porral. Ma már döglött bolhát is találtam benne, gondolom ez is a por hatása. Viszont apró kis fekete "piszok" szerűség van benne, ezek bolhapeték? Túl mélyen van szerintem a szőrébe ahhoz, hogy csak sima piszik legyen. Most ezek ki fognak kelni, vagy ezek is "meghaltak" a por hatására?

2014. júl. 1. 17:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Közben most olvasom, hogy a pete fehér. Akkor ez valószínűleg "csak" bolha kaki :)
2014. júl. 1. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:
igen az sajnos az serkének hívják azt hiszem(nem vagyok benne biztos) hogy megöli-e a bolhapor passz viszont amit mi ilyenkor csinálunk egy jó alapos bolhafürdő engedünk egy kis vizet bolhasampont bele majd kétszer jó alaposan lemossuk a bolhasamponnal és mind a kétszer jó alaposan lezuhanyoztatjuk (szerencsére jól bírja a fürdést :D) aztán pedig bolhapor és bolhanyakörv utána jó ideig nincs semmi gond :)
2014. júl. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lényeges, hogy a bolhák a környezetbe is petéznek, főleg szőnyegbe, padlószőnyegbe, álalt fekhelyére, tehát azokat is porozni vagy permetezni kell, pl. insecticide 2000 vagy neostomosan stb.
2014. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fekete az a bolhaszar.
2014. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És milyen bolhaport használtok?
2014. júl. 1. 18:09
 6/6 Medvi ***** válasza:
Frontline combo rácsepegtető oldat, állatorvosnál lehet venni.
2014. júl. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!