Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicámban vannak ilyen kis...

A cicámban vannak ilyen kis élőlények de nem tudom mik (de lehet látni olyan 1-2 miliméteresek lehetnek) és a szörébe néha előbukkannak mi lehet az? Mivel lehetne kiirtani? (feketék)

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Jézusom! hány éves vagy? Hallottál már olyanról, hogy BOLHA??? Vegyél bolhaírtót! az állatorvos ad ilyen cseppet, hja a nyakába teszed, akkor 3 hónapig jó asszem. Nekünk is így van.


KÖNYÖRGÖM TANULJ MEG ÍRNI!!

2008. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég valószínű, h bolhás. bolhairtó szerek, nyakörv stb.
2008. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de sose látni csak igynéha előjön egy kettő, és a bolha nem kisseb? mert ezt rendesen lehet látni.
2008. dec. 27. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
a bolhát is látni.általában a hason,hónaljnál könnyebb észrevenni.vegyél neki bolhaírtó cseppeket,vagy bolhaírtó nyakörvet.a csepp az jobb szerintem.és minél hamarabb,mert egyre több lesz benne.
2008. dec. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ha rendelek a neten ien " spot" nevezetü bolha irtó cseppet . az jó neki? amugy az állánál láttam .
2008. dec. 27. 12:54
 6/7 anonim ***** válasza:
Bolha van kisebb és nagyobb is,de mindenképpen látható,sőt kézzel össze lehet nyomni őket.Az állánál és a szeménél is gyakoriak és szerintem 100%,hogy azt láttál benne.A legjobb,ha elmész egy kisállat szaküzletbe ott több féle bolhairtó szer kapható.
2008. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem kell rendelni,drágább,és jo pár nap mire odaér.állatorvosnál,vagy kutyakozmetikusnál tudsz venni,1500körül van.(de már láttam 600ért is,nem tudom milyen)
2008. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!