Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért szeretnek a cicák...

Miért szeretnek a cicák zörgős dolgokra feküdni, mint például szatyor, csomagolópapír?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdésedre a pontos választ nem tudom, de azt igen hogy nem csak a csörgös dolgokat szeretik legalábbis az én cicusom imádja a üres kartondobozt, a lerakott ruhát azonnal ráfekszik, ha egy kicsit nyitva marad a zoknis fiók addig piszkálja míg kihúzza anyira hogy beleférjen, s már jöhet is a megérdemelt munkaután a szieszta:)

Csúcs egy fazonnok igazi egyéniség mindegyik imádom őket.

üdv.

2010. jan. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem beleszoktak feküdni a nagyobb zsákokba is. Egyszer mentem ki, a macska totál a zsákban volt, azt hittem baj történt... nem is mozgott, mert aludt. Sírva vettem le róla a zacskót, akkor ébredt fel és kiszaladt :DDD


A többi meg reklámszatyorba szokott aludni...


Ja és ha leteszünk egy dobozt egyből beleugrik nekünk is az egyik cica, szoktam vele szórakozni kiviszek egy másikat, akkor átugrik abba. Ezt képes a végtelenségig csinálni...


Illetve a kocsi csomagtartójába is beugrik, hazaérünk pakolunk ki ki se tudjuk nyitni a csomitartót, mert a macska már ugrik bele, rettenetesen szemtelen :) de nagyon aranyos.

2010. jan. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Az enyém a laptopra szeret feküdni (ha elfelejtem becsukni). Aztán feláll, felpúpozza a hátát, majd kiszed egy-két gombot :)
2010. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is számítógépezik, emellett volt már olyan is, hogy a szobában a szárítóról lehúzgálta a pihe-puha frottír-pizsimet (megágyazott magának) és azon aludt elégedetten.
2010. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
: DDDD igen, a földött hagyon ruhadarabokon nálunk is előszeretettel alszanak... :))
2010. jan. 6. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!