Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől tüsszöghet a cicám?...

Mitől tüsszöghet a cicám? Vittem orvoshoz, de azt mondta semmi baja. Az utóbbi napokban egyre többet tüsszög, eleinte a nózijával kiad szipogáshoz hasonló hangot. A közelemben is sokszor csinálja ezt. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Megjegyzem ez az orvos nem igazán vette komolyan a dolgot amikor meséltem

2014. júl. 3. 22:17
 1/9 Medvi ***** válasza:
Vagy macskanátha, vagy belement valami az orrába pl fűszál.
2014. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedlik, és csiklandozza az orrát vagy a szájpadlását a benyalt szőr. Az enyémek is szoktak tüsszögni, semmi jelentősége. Ha egy cica náthás, akkor be van gyulladva a szeme, és váladékozik. Nyugodtan hihetsz a dokidnak.
2014. júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyém röfög és szipog. Szerintem szimatol, csak elég furán. :D

Tüsszögni is szoktak, nálad sincs mindig különösebb oka. Lehet por, pollen, allergia, szőrszál, akármi. Amíg nincs egyéb tünet, nem kell nagyon aggódni.

2014. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Robituszin a megoldás. Ezt már minden gyerek is tudja.
2014. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A szeme van begyulladva, de az már alakul :)
2014. júl. 3. 23:29
 6/9 anonim válasza:
Az én degumnál hasonló problémák voltak, aztán rájöttem, hogy az a baj, hogy a kedvenc rongyocskáját mindig mosószerrel mostam ki. (gondolom itt nem ez a baj, de azért leírom, hátha valakinek lesz ilyen is, és megoldás reményében ezt is elolvassa) Azt a tanácsot kaptam egy netes bloggertől, hogy ecettel mossam ki, hiába büdös, amikor megszárad, már nem lesz szaga, viszont tiszta lesz tőle. Ezek után már semmilyen tüsszögés-bőr irritáció nem fordult elő :) Na meg a helyét rendszeresen ki kell takarítani. Nekem tüsszögött már amiatt is sajnos. Nagyon oda kell figyelni rájuk.
2014. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A tüsszögés és begyulladt szem macskanáthára utal, Azért én megnézetném a dokival, mert a macskáknál sokszor szövődményes lehet.
2014. júl. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
vidd el másik dokihoz!
2014. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Milibindi ***** válasza:
Macskanátha! Válts sürgősen dokit! Merre laksz? Azért kérdem, hogy tudjunk ajánlani jó dokit!
2014. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!