Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek elleni fog a macskám?

Szerintetek elleni fog a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám éppen vemhes és még sosem viselkedett úgy mint ma!Adtam neki ma kaját de általában ott áll az ajtóba és várja hogy kivigyem neki...de ma?!Ma csak ült egy helybe és nem mozdult!Nagyon nagy már a pocija!Remeg,Hányingere van,Észrevettem rajta hogy nagyon fáj neki a hasa,nyávog egyfolytába!Nagyon megijeszt!lehet hogy ma fog elleni? betakartam pokroccal is hátha segít valamit!!Segítsetek kérlek Furán viselkedik!és sürgős lenne!!

2014. júl. 3. 23:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igen, ha látod, hogy néha izomösszehúzódása van hasi tájékon, és fájdalmasan nyávog egyet néha, akkor elleni fog. Ülj mellette nyugtatgasd, simizgesd. Lehet, hogy egy dobozka kell neki, amibe belefekhet (kell valami pokróc/régi DE TISZTA rongy is alá.
2014. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Mármint nem a doboz alá, hanem a cica alá :)

A mi cicáink eddig mindig dobozban szültek, szerintem biztonságérzetet ad nekik, hogy körbe vannak véve "kis fallal". :) De nyitott doboz legyen, tehát olyan, amiből ki tud ugrani kényelmesen.

2014. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha ellik ne zargasd! Nem kell dobozba raknod, ha még nem ellett meg, úgyis ő dönti el, hol alkalmas neki. Általában egy sötét, szűk helyet keresnek és minél kevesebb "társaságot".
2014. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Oké, de ha benti cica, igényelni fogja a felügyeletet. Nekünk már nagyon sok benti cicánk volt, és mindig jöttek óbégatva, jelezték, hogy szülniük kell. Kellett nekik dobozka, meg minden királylányos cucc. Addig ültek benne, amíg valaki volt mellettük, ha megmozdultunk, már futott utánunk kétségbeesetten.

Szóval ez cicafüggő...

2014. júl. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
van neki egy doboz amibe nagyon puha pokrócok vannak és beleraktam Pocakot (a macskám) és ki akart jönni belőle!mindig összehúzza magát! :((
2014. júl. 3. 23:28
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem benti macska!Most éppen a teraszon fekszik az asztalon!1 órája raktam rá és alá rossz pokrócokat! Köszönöm az értelmes válaszokat! :))
2014. júl. 3. 23:37
 7/22 anonim ***** válasza:
46%

Biztos náluk is van vajúdás, mint az embereknél, csak nem olyan hosszú.


Nekem tavaly szült a macskám, úgy vettem észre, hogy jönnek a babák, hogy felugrott hozzám az ágyba korán reggel, és nagy szerelmesen nekiállt fetrengeni a karjaimban. Gyanús volt, mert amúgy egy undok kis lotyó, úgyhogy benéztem a lába közé, és ott volt egy fényes búbocska. Egyből ugrottam, hogy előkészítsem a szülőszobát, ez nem tartott egy percig se, viszont a kicsi eltűnt, visszahúzódott... Utána két óráig őrködtem felette, neki meg fájdalmai voltak. Közben olvastam könyvet, és aggódtam, mert ha megjelenik a kicsi, fél órán belül ki is kellene csúsznia, mi meg már 2 órája vártunk... Végül akkor jöttek ki, amikor picit az alhasát, a nunusa felett megmasszíroztuk. Óvatosan, de azért úgy, hogy érjen valamit.

Ezt csak azért írtam le, hátha Te is ilyen helyzetbe kerülsz.

2014. júl. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ó, hát ha az asztalon dögledezik, lehet, hogy csak rossz kedvében nyafogott egy kicsit. :)
2014. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De nagyon furcsán viselkedik!Próbálom belerakni a dobozába!de kijön mindig!nem dögledezik mert az én macském és én ismerem a legjobban,és sosem viselkedett így!!nem karmol,barátságos kiscica!!
2014. júl. 3. 23:45
 10/22 anonim ***** válasza:
51%

Dögledezés alatt henyélést értettem, bocsi. :)

Hát figyelj, ha kinti cica, akkor se negdd most ki szerintem egy darabig... Figyelj oda rá, de amíg nem szenved látványosan, ne aggódj.

2014. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!