Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor fog elleni a macskám?

Mikor fog elleni a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám ma van a 69. napjában, és fél órája tapasztalom, hogy nagyon bújik, zihál és nagyon ideges. Furcsa hangokat ad ki, és velem akar lenni. Beraktam a helyére, és most ott fekszik, nem jön ki. Mikorra várhatóak a kiscicák?
2011. máj. 20. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy érdemben nem tudok hozzászólni, nem értek hozzá. csak megakadt a szemem azon, hogy írtad veled akar lenni. Ha így van, magára ne hagyd, azt szeretné ha vele lennél a szülésnél! Szerintem hamarosan szülni fog.

De ígérd meg, hogy szülés után ivartalanítod...:S:(

2011. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bármelyik percben, mert a 71. napig meg fognak születni. Sokszor már a 63-66. napon is megszületnek.
2011. máj. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

itt van mellettem ne aggódj első válaszoló! Igen, ivartalanítani fogjuk! Csak hát szép élmény, de elég egyszer!:)


2 válaszoló: Igen, gondoltam h a 70. nap környékén fognak megszületni. Egyre gyorsabban lélegzik és nagyon feszes a hasa! Kicsit félek hogy baja lesz, mert egyedül vagyok itthon, nincsenek itthon a szüleim.:S

2011. máj. 20. 21:35
 4/14 anonim ***** válasza:

első vagyok, ezt olvasd el, pár dolgot leír.

[link]

2011. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, semmi gond nem lesz. Az én macskám is bújt, amikor ellett. Mindig jött utánam és szinte "beszélt" hozzám. Akkor beletettem egy dobozba, rongyot alá, és ha ott voltam vele, ő is ott maradt. :) Tavaly végignézték a gyerekek, hogy hogyan születik a kiscica, nagy élmény volt.

Simizd a pociját, ha jó neki is, az enyém szerette.

2011. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

köszönöm!

az normális hogy lihegve dorombol?

2011. máj. 20. 21:43
 7/14 A kérdező kommentje:

21:42

küöszönöm, megnyugattál, igen szereti ha simogatom neki.. ha abbahagyom jobban zihál!

2011. máj. 20. 21:43
 8/14 anonim ***** válasza:
persze, biztosan fájásai vannak szegénykének. Majd írj feltéten, hogy mi a helyzet.
2011. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

juj, ez nagyon izgi :)

Grat. a kiscicákhoz :)

2011. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
persze, megírom majd.. forgolódik és így "horkol" .. De megérkeztek anyuék úgy h nem félek, két éve 10 kiskutyánk született:) és egyik sem halt meg.
2011. máj. 20. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!