Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek elleni fog a macskám?

Szerintetek elleni fog a macskám?

Figyelt kérdés
A macskám éppen vemhes és még sosem viselkedett úgy mint ma!Adtam neki ma kaját de általában ott áll az ajtóba és várja hogy kivigyem neki...de ma?!Ma csak ült egy helybe és nem mozdult!Nagyon nagy már a pocija!Remeg,Hányingere van,Észrevettem rajta hogy nagyon fáj neki a hasa,nyávog egyfolytába!Nagyon megijeszt!lehet hogy ma fog elleni? betakartam pokroccal is hátha segít valamit!!Segítsetek kérlek Furán viselkedik!és sürgős lenne!!

2014. júl. 3. 23:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Értem!Csakhogy nem hozhatom be mert a szüleim nem örülnek neki!
2014. júl. 4. 00:02
 12/22 anonim ***** válasza:
Tedd dobozba, és simogasd. Én egyszer hagytam, hogy a macskám magának keressen helyet, meg is szült a ruhásszekrényemben.
2014. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De már este van!és anyáék nem engednek ki :( simogatnám és vele lennék egész este :((
2014. júl. 4. 00:09
 14/22 anonim ***** válasza:
65%

Nna. Végre. Már vártam a következő "vemhesamacskám" kérdést.

De ez így szokott menni. Valaki rávilágít, hogy hoppá sok az s.o.s. kamu (?)kérdés és már várható, hogy kiírnak egy ilyen kérdést.

2014. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

Felelős állattartás FTW.


Gondolom ti is másfél évente elletek majd tapsikolva.

Addig is:


[link]

2014. júl. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu!Először írok kérdést ezen a honlapon!Ma regisztráltam!És tényleg vemhes!tavaly óta él velünk és imádom!!
2014. júl. 4. 00:18
 17/22 anonim ***** válasza:
2014. júl. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
De ne számokat küldözgess már!Miközben a macskám ellik nem fogok zenét hallgatni közben!Valakki ÉRTELMES válasz!kinéztem az udvarra de nem találtam a meszeszt lehet hogy a kicsikkel van? :O Segítsetek
2014. júl. 4. 08:25
 19/22 Sebok ***** válasza:

ha kint fial a macsek akkor nem is fogod egy darabig látni.hazajön enni de szoptatnia kell a babákat..

Ellés előtt nyugtalan lesz,nem fog enni,keresi a helyet,nyűgös lesz.meg vannak dagadva a cicijei rendesen.meg amikor kiderült hogy hasas már kellett vna neki vmi nyugis helyen dobozt csinálni.ha kiugrál belőle ott nem érzi biztonságban magát..lehet azért. Próbálj meg egy nagyobb kosarat a teraszra ha azt a helyet szereti,de lehet elbújik a szomszéd óljába. nem érdemes a kicsikkel kint zaklatni,mert ha nem érzi biztonságban magát össze vissza fogja hordani őket,adott esetben megfázhatnak és el is pusztulhatnak(rossz tapasztalat)Ne emelgessétek túlzottan a kicsiket,ne is fogdossátok feszt, mert akár sérvet is kaphatnak.ezzel nem azt mondom hogy nem lehet hozzájuk nyúlni.sőt szerintem kell is mivel cserélni kell alatta a rongyot(főleg ha olyan helyre fial)

Sok sikert kívánok

2014. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Értesítek mindenkit,hogy a macskám nem fialt még le!!!alszik odakinn!!
2014. júl. 4. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!