Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszik nem játékos...

Miért nem eszik nem játékos semmi?

Figyelt kérdés

Ez egy hosszú történet lesz, de nagyon kérem segítsen valaki orvoshoz még nem vittem de...

Találtam egy kiscicát olyan 1-2 éves körüli lehet max. Nagyon kis félénk de nem harap semmi. Nem eszik reggel.. csak olyan 4 körül de alig pedig folyamatosan adom neki az ételt. És házi kosztot nem is eszi meg gondolom valami jó családból lehetett... Nagyon kis szeretethiányos de nem játszik a farka állandóan mozog mintha görcsölne ezt nem tudom másképpen leírni. Nem tudom mi lehet a baj valaki segítsen. Remélem érthetően írtam de bármi más info kéne kérdezzetek!



2014. júl. 4. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos ha kicsi akkor még nincs 1-2 éves, ha meg már van 1-2 éves akkor az már nagy cica.


Egy felnőtt kóbor cica nem igazán fog veled játszani.Persze vannak kivételek de nem az a jellemző.

A felnőtt macskák hacsak nem Garfield szindrómában szenvednek ( gyakori a macskáknál amúgy :) ) akkor naponta 1x-2x esznek.

Tudnak válogatósak lenni az egyszer biztos. Konzervet vagy alutasakost próbálj meg adni neki, azt a macskák 90%-a szereti még a válogatósok is. Pl az én cicám amikor befogadtam 2 hétig nem volt hajlandó vizet inni csak tejet, aztán csak ráfanyalodott a vízre. Mostanra pedig hiszed-e vagy sem a tiszta vizet nem szereti. Hiába van kint a tálba neki a víz ő akkor is az udvaron vödörbe, tálba össze gyűlt esőt vagy az orchideám öntöző vizét issza.


A másik kérdésedre válaszolva. Ingyen sajnos nincs állatorvos. Azt megpróbálhatod hogy beviszed hogy most találtad, de nincs pénzed hitelbe nézze meg. Persze akkor is kikell fizetni, csak van egy kis időd össze spórolni.

3 lehetőség van: rábolint a doki és megengedi hogykésőbb fizess, megvizsgálja valóban ingyen, elküld hogy csinálj vele amit akarsz.

2014. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!