Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap előtt vettem egy...

Tegnap előtt vettem egy sziámi kiscicát, de egész nap nyávog, mért? Azt tudom, hogy a sziámik nagyon beszédesek.

Figyelt kérdés
A másik bajom: tegnap hányt,de csak a tápot hányta ki. Azért lehet,mert sokat evett? A kettő együtt engem megijesztett,arra gondoltam,hogy lehet valami baja van. Ezért kérdezem,mert egyébként bújik,dorombol,mindíg jön utánam meg amúgy nem néz ki betegnek vagy ilyesmi.

2014. júl. 7. 09:34
1 2
 11/12 anonim válasza:
hu bocsi a hibakert,telorol vagyok! szoval az etvagya nagyon jo, de alig iszik.
2014. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia

Abbahagyja majd a nyávogást, ha megszokja a környezetét, az első időben minden kiscica sír és keresi a régi megszokott helyét és a családját.A sziámira egyébként is jellemző a hangoskodás, ők ilyen fajták,de nem lesz semmi baja, meg fog szokni. Inni biztos hogy iszik, még ha nem is látod, az enyémet is alig látom inni, de még mindig megvan, pedig már egy éves. Ha az étvágya jó és egyébként egészségesnek látszik akkor nincs semmi baja.

Ez a sziámi-félperzsa gazdinak szólt

2014. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!