Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik olyan, h törpenövésű...

Létezik olyan, h törpenövésű egy macska?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert több macskám van , 3 db.6 hónapos és egy 5 hónapos, viszont az 5 hónapos kb még mindig akkora mint 3 hónapos korában. Ha összehasonlítom a többiekkel, akkor azt kell, h mondjam, h 5 hónaposan már lényegesen nagyobbak voltak a többiek. Csak 1 hónap eltérés van köztük korban, a méretbéli különbség viszont szembetűnő .Létezik olyan macskáknál, h kisnövésű, vagy úgymond "liliputi" macska?? Amúgy mind sima házimacskák.
2010. jan. 6. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem létezik, mert nekem is volt egy macskám ami több éves volt és kb félévesnek nézett ki. És a kölykei is amikor elérték az 1 éves kort u.olyan picik maradtak, mint 1-2 hónapos korukban:) Imádtam őket:)
2010. jan. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a rossz kiskori táplálás miatt nem nő meg, utána meg már hiába adnának több, jobb eledelt neki, már leáll a növekedése. Az anyacica rossz táplálásával is kezdődhet ez a dolog.
2010. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy csak valami betegsége van, ami miatt nem nő olyan ütemben.

Viszont tényleg vannak kissebb macskák, az ember sem egyforma méretű. Plö én 110kg vagyok. :)

2010. jan. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Mondjuk a rossz táplálás annyiban lehetséges, h egy eléggé nagy alomba született a cica(8 db), később, amikor szilárd táplálékra állt át, onnantól már megfelelő volt, sőt talán mondhatjuk, h egy kicsit pufi :D Egy betegségen sajnos túl van, nem emlékszem már pontosan a megnevezésére, bár mondta a doki, nagyon föl volt puffadva a hasa és váladékozott a szeme,de szerencsére abból is kigyógyult.Mondjuk az egyik nagyobbnak is megvolt ez a betegsége, de az normálisan fejlődött.Mindegy, csak kíváncsi vtam, h van-e ilyen, nekem nagyon tetszik ilyen kicsin !! :DD
2010. jan. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!